Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Remington (Ремінгтон)

Remington

Тактичні аксесуари Ремінгтон в асортименті

Продукція одного із найстаріших виробників стрілецької зброї, бойових систем та аксесуарів Remington, в торговому ряду інтернет-магазину Фортер представлена лінійкою окулярів для стрільби . Аксесуар значно комфортизує процес стрілянини, захищає очі від можливого попадання частинок пороху і боєприпасів, що відстрілюються під час пострілу, контрастує візуальне сприйняття мети.

Головний офіс Remington

Ми пропонуємо покупцеві кілька різновидів виробів виробника, а саме:

  • окуляри безкаркасні;
  • каркасний варіант;
  • окуляри зі змінною оптикою.

У конструкціях всіх виробів виробник застосував високоякісні пластичні матеріали, що забезпечують міцність, стійкість поверхні до механічних та кліматичних впливів.

Безкаркасні аксесуари ергономічні, дозволяють стрілку повніше сприймати обстановку, маючи можливість використання периферійного зору. У конструкціях застосовується як прозора, і затемнена оптика. Даний вид виробів є гарним захисним аксесуаром не тільки для стрільців, а й представників багатьох промислових професій, пов'язаних з можливістю небезпечних впливів на органи зору, це механічна обробка матеріалів, робота з хімікатами, рятувальні заходи та інше.

Каркасні окуляри найбільший вид виробів Ремінгтон, що відрізняється різноманітністю конструкцій оправ і колірною гамою оптики. Виробник передбачив у конструкціях очок особливості властиві діяльності певних категорій користувачеві, чи то бійці, мисливці, спортсмени, поліцейські. Аксесуари здатні забезпечити максимальний комфорт візуального сприйняття навколишнього оточення та захисту зору від несприятливих впливів.

Найбільш практичним видом виробів є тактичні окуляри з комплектом змінної оптики. Конструкції передбачають можливість зміни лінз різної кольорофільтрації. Процес зміни нескладний, завдяки чому користувач може забезпечити комфортність візуального сприйняття в будь-якій обстановці, за різних погодних умов.

У нашому інтернет-магазині можна купити стрілкові окуляри Remington за невисокою ціною , гарантованої якості. Ми реалізуємо лише аналогову продукцію, що убереже Вас від придбання підробок. Товар може бути доставлений за призначенням.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram