Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ремонт камер відеоспостереження своїми руками: основні несправності та поломки

Новини та статті 13/03/2016

Устаткування відеоспостереження є невід'ємною частиною сучасної охоронної системи. Непрацездатність хоча б одного пристрою може загрожувати безпеці будинку, складу або офісу. При будь-якій поломці у власника є два варіанти дій. Перший - купити нове обладнання, що є досить витратним, або зробити ремонт камер відеоспостереження своїми руками. Так як системи відеоспостереження широко застосовуються в повсякденному житті, навички в їхньому самостійному ремонті завжди знадобляться.

Камеры наблюдения - ремонт

 

Причини несправностей

Будь-яка захисна система є досить складною, оскільки складається з різноманітних оптоелектронних та технічних пристроїв. Як і будь-який технічний пристрій такий тип приладів іноді дає збої. Найпоширенішою причиною поломки є саме непрацездатність камери. Причини, що спричинили поломку, можуть бути різними, починаючи з неправильного монтажу і закінчуючи несприятливими наслідками погодних умов.

 

Як самостійно виявити причину поломки та зробити ремонт?

Для початку необхідно провести діагностику системи, зокрема, перевірити подачу живлення та його безпосередню величину. Якщо необхідно перевірити аналогову камеру, часто використовують мобільний тестер, але якщо діагностики вимагає IP-камера, то використовують вже персональний комп'ютер, причому необхідна наявність відповідного програмного забезпечення. Якщо після подібних дій робота камери не налагодилася, варто звернутися за допомогою до сервісного центру, адже є ймовірність, що корпус обладнання слід розкривати: це в тому випадку, якщо гарантія діє. Інтернет-магазин Фортер пропонує своїм клієнтам послуги як з ремонту камер відеоспостереження, так і їх настроювання: якщо самостійне налаштування не вдалося, наші фахівці завжди прийдуть на допомогу.

Якщо гарантійний термін минув, то наступний ремонт систем відеоспостереження можна зробити самостійно.

Самостоятельный ремонт камер наблюдения

Більшість всіх несправностей полягає в тому, що необхідно розкрити корпус і все просушити, після чого обробити необхідною герметичною мастилом, щоб запобігти попаданню вологи. Також доводиться спостерігати відсутність зображення на екрані. Така несправність пов'язані з перегоранням електронних плат, рішенням служить звичайна заміна елементів. Щоб уникнути таких ситуацій, слід проводити своєчасні технічні огляди всієї системи. Така операція потрібна для тривалої її роботи. Звертаючись до нас, Ви отримаєте спеціалізований огляд усієї техніки, а за потреби Вам забезпечується перепрошивка та налаштування камер відеоспостереження.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram