Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ремонт Шулявського мосту онлайн

Новини та статті 29/03/2019

Ремонт Шулявського мосту - онлайн перегляд

Шулявський міст є однією з важливих транспортних розв'язок столиці, сам шляхопровід та його реконструкція – тема останніх двох років, що досить обговорюється.

Декілька фактів про Шулявський шляховід:

  • міст був збудований у 1964 році
  • довжина естакади – 295 метрів, ширина – від 14 до 21 метра
  • пропускна спроможність шляхопроводу приблизно тринадцять тисяч авто на годину
  • тривалий час під мостом розташовувався ринок, на якому в 2007 році сталася масштабна пожежа, внаслідок якої суттєво була ослаблена конструкція моста і під ним довелося встановлювати підпори.
  • 2013 року міст був визнаний аварійним
  • у 2015 році міська влада розпочала роботи з проекту нової розв'язки шляхопроводу
  • 27 лютого 2017 року стався обвал частини конструкції Шулявського мосту

Реконструкція Шулявського шляхопроводу

Терміни початку капітального ремонту переносилися неодноразово, проте 2019 став відправною точкою в реконструкції Шулявського мосту. На даний момент проводяться роботи з демонтажу, а будівельні роботи повинні починатися у квітні. Також для зведення нового проекту розв'язки буде повністю демонтовано цех заводу «Більшовик». За попередніми оцінками, реконструкція триватиме 17 місяців, а після ремонту пропускна спроможність мосту підвищиться на 20%. Реконструкція шляхопроводу передбачає будівництво у формі неповної конюшини – міст із трьома з'їздами. Основна частина шляхопроводу запланована бути шестисмуговою, а з'їзди матимуть по дві смуги. Також буде передбачено велодоріжку, шириною два метри та довжиною близько 800 метрів, частина якої проходитиме під землею.

У ніч із 15 на 16 березня цього року рух мостом почали перекривати. Понеділок, 18 березня Київ зупинився у пробках із самого ранку. Проспект Перемоги був повністю паралізований від станції метро Житомирська до Шулявського мосту. Перед тим як закривати Шулявський шляхопровід на реконструкцію, київською владою було розроблено схему об'їзду для автотранспорту прилеглими вулицями. Об'їзд організований із встановленням тимчасових світлофорів, які регулюють рух та потік транспортних засобів. Світлофорами обладнано проспект Перемоги у місцях перетину з вулицею Гарматною, вулицею Олександра Довженко, а також з вулицею Петра Нестерова. При об'їзді слід враховувати, що на вулицях Петра Нестерова, Антона Цедика, Гарматній та Виборзькій організовано односторонній рух до точки перетину між собою: вулиця Цедика з вулицею Нестерова, а вулиця Гарматна з вулицею Виборзька.

Зміни у схемах руху також торкнулися і громадського транспорту, при цьому міська влада пообіцяла відстежувати пасажиропотік у даному районі та у разі потреби організувати додаткові зупинки та додаткові рейси громадського транспорту для зручності пасажирів.

Цікаво, що Шулявський міст має свою сторінку у Instagram. Судячи з опису, обліковий запис створювався з метою повідомляти як проходить реконструкція і ділиться фото та відео зі своїми передплатниками, яких до речі на обліковому записі вже понад 8 тисяч.

Компанія Фортер за своїм місцезнаходженням знаходиться прямо в епіцентрі подій, що відбуваються з мостом. Ми вирішили ділитися свіжою інформацією про перебіг реконструкції мосту зі своїми відвідувачами, встановивши IP-відеоспостереження на терасі нашого офісу. Цифрове відеоспостереження зручне тим, що відеопотік передається у цифровому форматі через Інтернет та видає якісну картинку. Ви можете переконатися в цьому, влаштувавши Перегляд ремонту Шулявського мосту онлайн прямо зараз.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram