Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Research Electronics International (РЕІ)


Research Electronics International RESEARCH ELECTRONICS INTERNATIONAL (Ресерч Електронік Інтернешнл), LLC (REI) – це компанія, яка зосереджена на розробці та виробництві компактних пристроїв спостереження із чудовими можливостями. Корпорація була заснована Брюсом Барсьюманом у 1983 році в Кукевіллі, штат Теннессі, США.

Постійними клієнтами цього підприємства є державні установи, правоохоронні організації, корпоративні служби безпеки, а також фахівці, які відповідають за захист конфіденційної інформації . Лінія розвитку продукції у фірмі заснована на багатому досвіді роботи у сфері інноваційних технологій. Головна мета РЕІ ще з часів її створення полягає в тому, щоб випускати найякісніше обладнання для захисту таємної інформації за доступними цінами.

На сьогодні є чимало причин, чому компанії та організації мають бажання шпигувати один за одним. Важко оцінити статистично, як часто уряди, промислові підприємства, а також фізичні особи є жертвами незаконного та небажаного спостереження. Саме тому продукція REI стала досить поширеною у всьому світі.

Офіс РЕІ Колектив РЕІ

Серед людей часто існують міфи про те, що спостереження можуть бути доступні тільки для секретних шпигунів. Але, все ж таки, технології не стоять на місці саме тому подібні пристрої від компанії REI можна купити на будь-якому ринку техніки. Продукція РЕІ розроблена та призначена для юридичних комерційних додатків, однак, через те, що закони та правила варіюються від штату до штату та від країни до країни, відповідальність за легітимну експлуатацію повністю лягає на покупця чи користувача-оператора.

Усі товари, які продаються під цією торговою маркою, мають цілий рік гарантії. Якщо у вас виникнуть проблеми або питання, то співробітники сервісної служби REI зможуть допомогти вам. Прилади спостереження використовуються в різних ситуаціях: для забезпечення безпечного зв'язку, для політичних переговорів, у процесі розслідування терористичної діяльності, виявлення шпигунських пристроїв, контролю правопорядку і т.д. Для чого вам потрібні пристрої спостереження РІЄ, це ваша особиста справа, але в будь-якому випадку ви залишитеся задоволені.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram