Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Різновиди металошукачів та їх призначення

Новини та статті 02/10/2015

Це за старих часів шукачі скарбів керувалися всілякими повір'ями, закликаючи «діда-комірка» і вишукуючи скарби на краях веселки. А сьогодні наука досягла такого рівня розвитку, що у розпорядженні шукача скарбів виявилися точні та надійні прилади – металошукачі (металодетектори).

Інтернет-магазин «Фортер» готовий задовольнити будь-які потреби як новачків-аматорів, так і професійних шукачів дорогоцінних металів, древніх монет та інших цінних предметів, що містять метал. Розберемося, які види техніки для пошуку існують і де їх можна використовувати. Також вивчимо основні характеристики металошукачів різних типів і переконаємося в тому, що не тільки шукач скарбів може отримати користь з даного приладу. Якщо Ви подивитеся на назву апаратури, зрозумійте, що класифікація ґрунтується на типі середовища, в якому буде проводитися пошук, а також на способі встановлення та експлуатації.

 

Класифікація металошукачів

  1. Ґрунтові. Ці прилади бувають простими, напівпрофесійними та професійними. З їхньою допомогою легко можна відрізнити кольоровий метал від чорного, проводити пошук на глибині від 10 до 45-60 см (прості) і навіть 200 см (професійні).
  • Простий металошукач зазвичай є одночастотним, але робота спрощується наявністю функції дискримінації (розпізнавання та розрізнення металів).
  • Напівпрофесійним металошукачем можуть користуватися люди з досвідом пошукових робіт. У їхньому розпорядженні – кілька робочих частот, система візуального моніторингу (показник VDI).
  • Професійні прилади в руках знаючої людини перетворюються на незамінних помічників. Ручне налаштування важливих показників, наявність вбудованих програм дискримінації, три типи сигналів (звуковий, візуальний, цифровий) та інші корисні функції роблять можливим пошук з металошукачем професійного типу.
Металлоискатель Minelab Safari Дисплей металлоискателя Minelab Safari

 

  1. Підводні та глибинні. Такі пристрої – не для пошуку монет та коштовностей. Ними користуються у сфері архітектури та будівництва. Робоча глибина – 0,5-4 метри. Це дозволяє виключити перешкоди у вигляді поверхневого металовмісного сміття.
Подводный металлоискатель Minelab
  1. Стаціонарні рамкові (аркові). Такі пристрої знаходять широке застосування в аеропортах та призначені для огляду на наявність металевих предметів.
Арочный металлоискатель
  1. Ручні (доглядові). Ці прилади працюють у різних температурних режимах та є мобільними. Поверхня пошуку досить велика, шкоди здоров'ю не завдають.
Ручной металлоискатель
  1. Пінпойнтер (точкові покажчики). Робоча глибина – до 5 см. При цьому місцезнаходження предмета визначається з точністю до міліметра. Погодьтеся, нерідко бувають ситуації, коли потрібно просвердлити стіну. А де проходить кабель електропроводки – невідомо. Ось тут на допомогу прийде зручний та точний пінпойнтер.
Пинпоинтер

Якщо Ви вже вибрали металошукач, купити його завжди зручно у нашому інтернет-магазині. Вичерпна консультація доброзичливого та ввічливого персоналу – гарантована!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram