Різновиди металошукачів та їх призначення
Це за старих часів шукачі скарбів керувалися всілякими повір'ями, закликаючи «діда-комірка» і вишукуючи скарби на краях веселки. А сьогодні наука досягла такого рівня розвитку, що у розпорядженні шукача скарбів виявилися точні та надійні прилади – металошукачі (металодетектори).
Інтернет-магазин «Фортер» готовий задовольнити будь-які потреби як новачків-аматорів, так і професійних шукачів дорогоцінних металів, древніх монет та інших цінних предметів, що містять метал. Розберемося, які види техніки для пошуку існують і де їх можна використовувати. Також вивчимо основні характеристики металошукачів різних типів і переконаємося в тому, що не тільки шукач скарбів може отримати користь з даного приладу. Якщо Ви подивитеся на назву апаратури, зрозумійте, що класифікація ґрунтується на типі середовища, в якому буде проводитися пошук, а також на способі встановлення та експлуатації.
Класифікація металошукачів
- Ґрунтові. Ці прилади бувають простими, напівпрофесійними та професійними. З їхньою допомогою легко можна відрізнити кольоровий метал від чорного, проводити пошук на глибині від 10 до 45-60 см (прості) і навіть 200 см (професійні).
- Простий металошукач зазвичай є одночастотним, але робота спрощується наявністю функції дискримінації (розпізнавання та розрізнення металів).
- Напівпрофесійним металошукачем можуть користуватися люди з досвідом пошукових робіт. У їхньому розпорядженні – кілька робочих частот, система візуального моніторингу (показник VDI).
- Професійні прилади в руках знаючої людини перетворюються на незамінних помічників. Ручне налаштування важливих показників, наявність вбудованих програм дискримінації, три типи сигналів (звуковий, візуальний, цифровий) та інші корисні функції роблять можливим пошук з металошукачем професійного типу.
|
|
|
|
Якщо Ви вже вибрали металошукач, купити його завжди зручно у нашому інтернет-магазині. Вичерпна консультація доброзичливого та ввічливого персоналу – гарантована!