Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ролетні профілі

05/10/2014
Базовою частиною конструкції будь-яких ролет є ролетні профілі. Ці алюмінієві пластини бувають декількох типів: профілі роликової прокатки, профілі екструдовані і ролетні решітки.


Профілі роликової прокатки

Для цього виду профілів використовується алюмінієва стрічка з пінним наповнювачем і нанесеною плівкою лакофарбового матеріалу. Пінний наповнювач стрічки екологічно чистий, геть-чисто позбавлений присутності будь-яких сполук фторхлориду або вуглеводню. Крім того, він посилює також тепло-і звукоізоляцію ролет. Такі профілі можуть бути перфорованими, з отворами по довжині верхньої частини, крізь вузьке місце яких приміщення наповнюється м'яким світлом, що створює приємний напівтемрява.

 

 

 

Екструдовані профілі

Цей тип профілів має підвищений захист від механічних впливів та злому. Вони виготовляються з алюмінієвих стовпів із застосуванням екструзії крізь фільєри матриці. Дані профілі відрізняються товстими стінками та ребрами жорсткості.

Рухлива конструкція ролетних грат дозволяє профілям згортатися. Цей вид особливо стійкий до кліматичних впливів, впливу мінливих температур, вологості повітря, захист від прямого сонячного світла і морозів. Їх використовують для магазинних вітрин, офісів, торгових центрів, різноманітних павільйонів, банківських будівель, ресторанів паркінгів та інших об'єктів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram