Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Розкриваємо таємниці про те, що таке контроль доступу!

Думки експертів 18/12/2014

Рис.1 Контроль доступу

Широкий функціонал сучасних систем контролю доступу ефективно використовується не лише службами безпеки, а й багатьма іншими службами підприємств, наприклад, бухгалтерією, керівництвом, секретними відділами, і відкриває великі можливості. Використовуючи нові технології, підприємства можуть задавати алгоритми розмежованого доступу до різних місць, відстежувати час перебування співробітників на робочих місцях для полегшення розрахунків із заробітної плати, налагодити швидкий друк пропусків, вести архіви тощо. Виконавчі функції таких систем лежать на електрозамках, турнікетах, шлагбаумах, ін.

Рис.2 Автономний контролер з клавіатурою та зчитувачем U-Prox KeyPad

Застосування сучасних СКУД дозволило відтворювати на моніторах графічні плани контрольованих зон підприємства з точками доступу до них, інтегрувати ці системи з відеоспостереженням та сигналізацією. Використовуючи відтворення зображення з камер на моніторі, можна визначати знаходження конкретних співробітників або відвідувачів, контролювати положення дверей, ідентифікувати особи, які проходять через точки доступу, з виведенням на дисплей їхніх фотографій. З'явилася можливість контролювати положення та керувати закриттям та відкриттям прохідних шляхів дистанційно з охоронного пульта. Весь протокол даних записується та зберігається на жорсткому диску комп'ютера.

Комплексний підхід до вирішення завдань безпеки об'єкта, інтеграція СКУД з охоронною сигналізацією та охороною периметра підвищує ефективність технічного захисту підприємства та значно знижує вартість роботи та обслуговування всіх інтегрованих систем.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram