Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Розумний будинок та система освітлення

Новини та статті 22/12/2015

Розповідаючи Вам про систему освітлення «Розумний дім», не будемо багато і довго говорити про функціональність та ефективність цієї технології, а просто надамо докази, описавши переваги, якими вона володіє.

На нашому сайті Ви можете знайти такі елементи системи Розумний Дім, як датчики, вимикачі, розетки, контролери та пульти відомих світових виробників. Якщо Ви хочете зробити свій будинок "Розумним", то ця стаття допоможе Вам дізнатися більше про це.

Отже, почнемо, які ж можливості нам дає «Розумна» система освітлення в приміщеннях будь-якого розміру, призначення і масштабу?

 

Переваги системи освітлення

Простота в управлінні. На зміну великим та незручним вимикачам прийшли багатофункціональні та сучасні панелі, які дозволяють швидко та легко керувати різними групами світильників.

Освещение в Умном доме

Можливість пофантазувати із дизайном інтер'єру. Жоден варіант класичної електропроводки не дозволить Вам використовувати так повно та широко можливості світлового дизайну. Але з «Розумним будинком» ви зможете самі керувати світловими потоками та здійснювати їх налаштування. Будь-який Ваш задум, навіть незвичайний, може бути реалізований.

Контроль та безпека. У такого типу освітлення є ще одна перевага і дуже важлива можливість контролю та економії. Залишаючи своє житло, можна вже не перейматися тим, що могли забути вимкнути електроприлади. Так як з «Розумною» системою можна у віддаленому доступі задати завдання перевірки, яка і відключить усі не актуальні на даний момент прилади. Звісно, така особлива система забезпечує як безпеку майну, а й дозволяє заощадити кошти, які були витрачені на оплату рахунків за електроенергію.

Створення світлових сценаріїв. Ця перевага стане в нагоді і в дизайнерській сфері, і при створенні комфорту. Завдяки ньому можна заздалегідь запрограмувати кілька сценаріїв. А потім лише натисканням однієї кнопки створити ту атмосферу і обстановку в приміщенні, яка буде доречнішою.

Умный дом: световые сценарии

Сценаріїв може бути безліч, перерахувати все просто неможливо. Тому коротко назвемо та опишемо лише ті, які найбільш популярні у користувачів:

  • гості – цю назву пояснювати не треба. Потоки світла за такого сценарію вигідно підкреслюють інтер'єр, а також наповнюють світлом кімнату. Гостям буде комфортно та дуже затишно.
  • телепрогляд - відмінно підійде для тихого вечора у родинному колі. Злегка приглушене світло, яке максимально вдало відтінює екран телевізора. Кондиціонер, що працює у безшумному режимі. Все це створить м'яку домашню атмосферу, яка допоможе відпочити та додасть сили.
  • вимкнути все – один із найпоширеніших і зручніших сценаріїв, що відповідає за безпеку будинку та за раціональне використання приладів у ньому. Достатньо лише на панелі управління натиснути одну кнопку і можна спокійно вирушати у справах. І при цьому ви можете повністю бути впевненим у тому, що Ваш «Розумний дім» – у безпеці.

Вас переконали наші докази? Якщо Вам подобається система "Розумний дім", купити її легко у нашому інтернет-магазині Фортер. І тоді Ваша оселя завжди буде наповнена світлом і комфортом.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram