Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

«Розумний» сейф для безпечного бізнесу

Новини та статті 07/10/2015

Один із моїх клієнтів, працюючи директором компанії, що займається роздрібною торгівлею, стикається з безпекою своїх кас. Зараз це найбільш актуальна проблема у зв'язку зі злочинністю, що зросла в Україні, тому необхідність купити сейф стала для нього дуже гостро.


«Розумний» сейф – надійний зберігач ваших фінансів

Особливо болюче питання - зберігання виручки. Як же обладнати торгове приміщення максимально безпечно, щоб не боятися нальотів грабіжників, що почастішали? Вважаю, що для здійснення вдалої та вигідної покупки такої необхідної у сучасному бізнесі речі, як сейф для роздрібної торгівлі, потрібно відповісти собі на низку питань.

По-перше, чи потрібний такий сейф саме вашій конторі? Якщо звернутися до статистики, то найчастіше в Україні напади грабіжників відбуваються на невеликі банківські відділення, де немає відеоспостереження, а також невеликі мережі магазинів, АЗС, які стоять у безлюдних місцях, пункти обміну валют. Необхідно розуміти, який саме сейф може зберегти саме вашу готівку. Провідні виробники касових сейфів пропонують своє обладнання із трьома основними класами захисту.


Що нам відомо про класи захисту?

Початковий рівень (ASD). Такі сейфи складаються із двох відділень. З верхнього, доступного для касира, гроші скидаються у нижній, недоступний. Касир не може дістати гроші з нижнього відділу через відсутність у нього ключів. А суму грошей, які у доступності касового працівника, кожна організація визначає самостійно.
Сейф начального уровня защиты
Другий рівень захисту (TCS). Поєднує конструктивні особливості сейфів попереднього рівня, але, при цьому, є тривожна кнопка і можна блокувати відкриття сейфа на півгодини, чим утрудняються дії грабіжників. Таким чином, вони вже не зможуть моментально заволодіти грошима.

Сейф второго уровня защиты
Сейфи третього рівня захисту є найдосконалішими. Окрім іншого, вони контролюють потік коштів та виключають можливість нелегальних маніпуляцій з грошима як касирів, так і інкасаторів.

Сейф третьего уровня защиты

Поряд з рештою багатьох завжди займало питання: що буде з електронними сейфами, якщо припиниться подача електроенергії? Тому перед покупкою вам слід було б дізнатися, чи обладнано ваш сейф джерелом безперебійного живлення, що, як правило, дозволяє продовжити його роботу ще на 12 годин.

Особливий інтерес представляє доля ваших грошей та цінностей у разі наміру грабіжників зламати ваш сейф вже поза приміщенням офісу чи магазину. Тут вам потрібно буде уточнити у виробника можливість закріпити сейф шляхом анкерних кріплень до підлоги. Потрібно також з'ясувати і силу, яку потрібно, щоб відірвати сейф від підлоги (при вазі сейфа 70 кілограм оптимальним варіантом є п'ять тонн). Також необхідно з'ясувати процес сертифікації сейфів. Провідні фірми-виробники тестують свою продукцію на міцність у спеціальних лабораторіях, проте проблема в тому, що далеко не всяка лабораторія здатна належним чином провести ці тести, тому наявність додаткових сертифікатів стане суттєвим плюсом для вибору сейфа.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram