Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Safetronics

Протягом 60-річної історії компанія ZVT as Banska Bystrica виробляла телекомунікаційну техніку, компоненти для телевізійних мереж, контрольну та обчислювальну техніку. Причому виробництво компанії завжди базувалося на власних виробничих потужностях.

Компанія пройшла різні види перетворення, останнє з яких завершилося в 1993 році, коли компанія була перетворена на кілька акціонерних товариств, кожне з яких мало свою спеціалізацію.

Починаючи з 1994р., шляхом трансформації та спеціалізації, поступово виникли виробничі та торгові фірми: ZVT TRAEDING як B.Bystrica, ZVT-PRINT asBBystrica, ZVT-FONAR asBBystrica a ZVT-PREVIS as B.Bystrica., Safetronics as.

У рамках своєї підприємницької діяльності компанія Safetronics as Banská Bystrica спеціалізувалася на металообробному виробництві. Основною виробничою діяльністю є виробництво сейфів, шаф для зброї і сейфових осередків, перші зразки яких з'явилися в 1992 році. У 1993 році у Швейцарії було придбано ліцензію на виготовлення сейфів з електронними замками оригінальної конструкції. Виробництво електронних компонентів було налагоджено на дочірньому акціонерному товаристві ZVT-Previs as

Компанія має власне конструкторське бюро та дослідницький відділ, а вироби захищені реєстрованою торговою маркою SAFEtronics®.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram