Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

SanDisk (СанДіск)

Компанія SanDisk Якісна та недорога продукція компанії СанДіск користується заслуженим коханням споживачів майже чверть століття. SanDisk належить третина світового ринку продажів флеш-накопичувачів. У США її частка «ринкового пирога» становить 40%, а в таких країнах, як Іспанія, Швейцарія і Скандинавія досягає половини всіх карт флеш-пам'яті, що продаються.

Для того, щоб задовольнити попит, що постійно зростає, компанія відкриває нові філії та виробничі підрозділи. Кожен квартал з конвеєрів у всьому світі сходить понад 15 млн карт пам'яті SanDisk . А за всі роки існування компанії, починаючи з 1988 року, їх було випущено близько 200 млн. одиниць.

Високу інвестиційну привабливість SanDisk підтверджує той факт, що її акції котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі Nasdaq. Вона входить до списку сотень найбільших американських компаній, вартість акцій яких формує біржовий індекс. Її сумарний річний оборот перевищує мільярд доларів.

Також під брендом SanDisk випускаються твердотільні накопичувачі, МР3-плеєри та інша високотехнологічна продукція.

Компанія веде планомірну дослідницьку роботу, залучаючи до цього найкращих вчених, конструкторів та технологів зі світовим ім'ям. На її рахунку – майже тисяча запатентованих інноваційних технологій і ще стільки ж зараз проходять перевірку на патентну чистоту. Саме завдяки цьому SanDisk має ексклюзивне право на випуск флеш-накопичувачів найпоширеніших форматів. Тому, якщо ви хочете купити флешку Multimedia Card, SD, mini- або microSD SanDisk , зверніть увагу на те, щоб на ній обов'язково стояв логотип. Інакше це контрафактна продукція, якість якої ніхто не зможе гарантувати.

Карти флеш-пам'яті СанДіск дозволяють працювати з будь-якими масивами інформації та форматами файлів, як на самих пристроях, так і з хмарними масивами даних.

Сфера застосування флешок зараз значно розширилась. Якщо раніше це було невід'ємною приналежністю комп'ютерної техніки, то сьогодні флеш-накопичувачі використовують у телефонах, плазмових телевізорах, електронних книгах, фотоапаратах, аудіоплеєрах та іншій техніці.

Компанія з кожним роком підвищує ємність флеш-накопичувачів, що виробляються, а також їх сумісність з різними типами пристроїв.

Інноваційні рішення, розширення асортиментного ряду, надійність та довговічність, гарантія захисту та збереження інформації – це карти флеш-пам'яті SanDisс.

Показать полностью
Telegram