Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Satel (Сател)

Бренд, який заслужив на повагу професіоналів

Продукція компанії Satel добре відома фахівцям у галузі систем безпеки. Електронне обладнання з цим брендом не рідкість на великих та малих об'єктах бізнесу, квартирах та приватних домоволодіннях. Застосування в системах безпеки продукції високої якості, саме цього виробника, гарантує надійність контролю та своєчасність оповіщення про небезпеку.

Міцно утримуючи лідируючі позиції, на вітчизняному ринку охоронних систем безпеки, Сател удосконалює продукцію, використовуючи в проектуванні та виробництві інноваційні розробки в галузі електроніки, фізики матеріалів та інших сфер. Вироби відрізняє оригінальність та надійність функціонування, стійкість до зовнішніх впливів.

Спектр продукції Сател представлений :

  • охоронними датчиками з різними принципами розпізнавання небезпеки;
  • димо-тепловими (протипожежними) датчиками;
  • висококомунікативними контролерами;
  • пристроями радіо та провідного управління системою безпеки;
  • світло-звуковими оповіщувачами;
  • датчиками затоплення;
  • датчиками відкриття дверей та розбиття скління;
  • датчиками руху ;
  • модулями розширення та зв'язку, та іншими функціональними приладами.

Інтелектуальні системи безпеки спроможні визначити не лише безпосередньо виниклу загрозу об'єкту, а й виявити її на ранніх стадіях та своєчасно запобігти.

Оповіщувач Satel SPL-5010 R/BL/O

Вигідний та раціональний вибір системи безпеки

Стандарти якості Satel є прийнятними для традиційних клієнтів інтернет-магазину Фортер. Багаторічна співпраця з виробником дозволила нам сформувати широкий асортимент продукції, що користується популярністю у професіоналів і простого споживача.

Представлений на нашому сайті каталог пристроїв, з описом технічних характеристик та фото, дає покупцеві можливість порівняти та зробити найбільш раціональний вибір товару. З додатковою інформацією ознайомить менеджер, зв'язатися з ним легко, одним рухом курсора в чаті або зателефонувавши. Пропоновані нами охоронна сигналізація, системи контролю доступу, брелоки та приймачі, клавіатури, пожежна сигналізація та сирени забезпечать надійний захист вашого майна та бізнесу . Ознайомтеся з акціями та пропозиціями, що діють, і вигідно купіть обладнання Сател за доступною ціною в інтернет-магазині Фортер.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram