Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

SENCI (Сенсі)

SENSI

Компанія SENCI – провідний виробник автономних генераторів різних видів, а також іншого технологічного обладнання (помпи, водяні насоси, мийки високого тиску, компресори та ін.). Бренд був заснований у Китаї у 1990 році і складається з 8 дочірніх підприємств, а також однієї експортної фірми. Гарантію високих стандартів якості продукції підтверджує система менеджменту ISO9001:2008, яку було отримано компанією Сенсі після аудиту. Цей сертифікат говорить про правильність обраних пріоритетів - поліпшення управління та підвищення конкурентоспроможності.

Продукція компанії SENCI

Купити генератор SENCI – означає забезпечити себе надійним джерелом електроенергії, яке служитиме вам довгі роки. Пристрої поділяються на два основні види: дизельні та бензинові . У даному випадку мова йтиме про переваги останніх. Головне з яких – нижча ціна.

Одна з відмінних властивостей бензинових електростанцій - невибагливість і безперебійна робота в різних умовах. Гараж, будівельний майданчик, заміська дача, цех, підприємство та ін. - Неповний список, де ви можете не встановлювати пристрої фірми Сенсі. Що ж до вироблюваної потужності, вона досить широка – від 0,8 кВт, до 10 кВт і більше (все залежить від конкретної моделі). Крім того, бензинові електростанції зручні при перенесенні, і їх можна брати із собою у поїздку. Адже окремі моделі важать лише близько 20 кг.

Переваги бензогенераторів компанії SENCI:

  • статор і ротор повністю виготовлені з міді - це дає кращу провідність струму, а значить швидку та стабільну роботу;
  • передбачений глушник, який знижує рівень шуму – отже, пристрій працює тихіше. Що зручно, якщо потрібно встановити його недалеко;
  • автоматичне вимикання при перевантаженні мотора - дозволяє уникнути поломок, а також збільшує термін роботи генератора;
  • має ручний та електронний (автоматичний) види запуску – дає зручність при включенні;
  • електронний показник рівня масла, що знаходиться прямо на панелі приладів – забезпечує зручний та швидкий контроль.

Інтернет-магазин Фортер пропонує вам купити бензиновий генератор SENCI . В нас ви знайдете широкий вибір товарів за справедливими цінами. Ми стежимо за якістю продукції, що поставляється нам, тому ви можете бути впевнені у своїй покупці. Окрім гарантії від виробника, ми надаємо кваліфіковану техпідтримку, а також професійну допомогу при встановленні обладнання прямо на місці.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram