Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Послуги

Компанія "Фортер" надає послуги з монтажу систем безпеки під ключ по Києву та Україні.

Надаємо гарантію 12 місяців на все обладнання з моменту встановлення. Виконуємо монтаж будь-якої складності протягом 3-х днів.

Надаємо такі види установок:

 1. Висотні роботи
 2. Монтаж комплектів відеоспостереження
 3. Охоронної та пожежної сигналізації
 4. Встановлення домофонних систем
 5. Встановлення систем доступу

Спеціалісти компанії "Фортер" також надають якісне обслуговування:

 • Систем відеоспостереження
 • Систем пожежної безпеки
 • Систем охоронної сигналізації
 • Систем контролю доступу

Телефонуйте прямо зараз за телефоном (044) 383-1-373 і наші менеджери підберуть для Вас оптимальний варіант Вашої безпеки.

Ми монтуємо автономні сигналізації для безпеки найрізноманітніших об'єктів – гаражі, магазини, склади, квартири, будинки, офіси. Також ми встановлюємо сигналізації зі здаванням на пульт охорони до Державної служби охорони (ДСО) або приватних пультів. Системи охоронної сигналізації мають сенс у встановленні незалежно від пори року, оскільки крадіжки можуть відбуватися будь-якої пори року.

Сьогодні сигналізація – це один із самих, якщо не найнадійніший спосіб захистити домашнє, і не тільки, майно. До складу систем охоронної сигналізації, які пропонує наша компанія, входять безпосередньо датчики відкриття дверей і вікон і датчики руху, які і контролюють обстановку в приміщенні або на території об'єкта, що охороняється, а також можуть встановлюватися з нашою допомогою

Якщо злочинцю таки вдалося проникнути на територію, ми ручаємося за неодмінну працездатність систем, а це означає те, що негайно спрацьовує звукова сигналізація, яка і надішле сигнал тривоги оператору. Через кілька хвилин на місці тривоги виявиться група швидкого реагування або поліцейський наряд.

Додатково ми радимо нашим клієнтам розглянути можливість встановлення відеокамери, так як дана послуга є досить ефективною і здатна знизити кількість спонтанних крадіжок, які найчастіше відбуваються без попередньої підготовки, а також додаткові пристрої такі як: датчики протікання води або витоку газу, щоб у свою відсутність повноцінно стежити за квартирою, офісом, складом чи будинком за допомогою мобільного додатку.

Системи відеонагляду

Ми підбираємо оптимальне рішення згідно з Вашими вимогами та встановлюємо системи відеоспостереження для магазинів, офісів, складів, банків, автомийок, заправних станцій та багатьох інших об'єктів. Ми пропонуємо дротові та якісні бездротові системи відеоспостереження. Наші фахівці працюють з будь-якими видами обладнання та впроваджують будь-які рішення: професійні та побутові.

Оскільки відеоспостереження є системою, яка складається з різних компонентів, правильний підбір обладнання, безсумнівно, важливий, і це саме те, що ми можемо надати Вам. Так як об'єкти, які наші клієнти хочуть вберегти, мають своє власне планування, для кожного з них наша компанія створює свій унікальний проект монтажу системи відеоспостереження та сигналізації.

Наші фахівці підбирають найбільш ефективне обладнання та виробляють безпосередній монтаж та налаштування обладнання. Асортимент наших систем відеоспостереження та кваліфікований персонал дозволить Вам підібрати ту саму систему, яка буде відповідати Вашим запитам. У нашому асортименті Ви зможете придбати такі товари як: відеореєстратори, IP-відеокамери, різні приймачі та передавачі, тобто все те, що знадобиться Вам для самого, що не є якісного відеоспостереження у вас в будинку, офісі або на складі.

Системи контролю доступу

Ми займаємося встановленням та продажем систем контролю доступу для приватних та корпоративних клієнтів. Нашими спеціалістами монтуються системи будь-якого рівня: від стандартного домофону до приватного будинку до розподілених систем з різними правами доступу, турнікетами та контролем робочого часу до банків, підприємств та заводів. Якщо Ви все ще шукаєте компанію, яка не тільки зможе допомогти в монтажі систем контролю доступу, а й підбере найоптимальніше рішення для Вашого запиту, ми готові допомогти.

Нашим клієнтам ми гарантуємо найкраще обладнання з цієї сфери від найкращих постачальників з усього світу, кожен з яких є найкращим у своїй справі. У нашому магазині Ви завжди зможете придбати провідні пристрої СКУД серед них: різні контролери, картоприймачі, турнікети та багато інших унікальних у своєму роді систем безпеки контролю від провідних світових лідерів.

Що не менш важливо, все це Ви зможете придбати за прийнятною ціною. Співпрацюючи з нашим магазином, Ви отримаєте не тільки конкретну послугу або звичайну купівлю сучасного обладнання за прийнятною ціною, фахівці нашого магазину також готові запропонувати Вам повний асортимент рішень, який включає різні антикрадіжні системи, відеоспостереження, сигналізації та інше.

Комплексні рішення

Ми займаємося розробкою комплексних рішень, що включають різні типи охоронних систем: сигналізації, відеоспостереження, контроль доступу, антикрадіжні системи і впроваджуємо їх на об'єкти будь-якої складності. Наш магазин надає послуги комплексних рішень систем безпеки: системи контролю доступу (СКД), системи охорони периметра, системи відеоспостереження, замки та різні датчики: датчики розбиття скла, інфрачервоні датчики, теплові датчики, датчики руху.

До списку послуг, які надає наш магазин, входить повний пакет, включаючи проектування та безпосередній монтаж, а також вибір необхідного обладнання та його як сервісне, так і гарантійне обслуговування. Для наших клієнтів ми надаємо найкращі антикрадіжки від провідних світових лідерів на базі кращих сучасних технологій, які допоможуть не тільки звести нанівець кількість крадіжок, але й дозволять уникнути зайвих витрат на охоронний персонал.

Також ми спеціалізуємося на послугах, які дозволяють об'єднувати будь-які охоронні пристрої в єдину систему, при цьому забезпечуючи 100% ймовірністю надійності працездатності кожного з пристроїв.

7 переваг для Вас:

 • Наша продукція проходить три рівні контролю якості: на заводах постачальників, при надходженні товару на склади в Україні перед продажем. При цьому наш товар йде в ногу з часом і продовжує розвиватися та вдосконалюватися, адже сьогодні більша частина охоронних систем дозволяє не лише спостерігати та контролювати, а й задавати алгоритми дій усієї системи безпеки у разі виникнення форс-мажорних ситуацій;
 • За п'ять років ми обслужили понад 3500 клієнтів. Кількість наших замовників зростає з кожним роком - ми розвиваємося і головне, що відрізняє нас подібних компаній на ринку безпеки, це те, що ми надаємо широкий вибір продукції систем безпеки з постійним оновленням та покращенням асортименту, прислухаючись до думок та побажань покупця. Для малого та середнього бізнесу ми готові подати готові рішення, а під нетипові рішення та завдання клієнта системи контролю доступу, відеоспостереження або охоронно-пожежну сигналізацію проектуємо індивідуально;
 • Наші системи мають більш високу якість, ніж китайські аналоги за таку саму ціну. Якість наших послуг ми забезпечуємо на етапах від розробки технічного завдання проекту, підбору обладнання, його встановлення та монтажу до подальшого гарантійного та технічного обслуговування систем;
 • Ми приділяємо велику увагу рішенням, які дозволяють звести до мінімуму додаткові витрати та економити на монтажі. При проектуванні систем наші фахівці приділяють особливу увагу максимально повному використанню можливостей обладнання, що застосовується. Це дозволяє клієнту зменшити сумарну вартість капіталовкладень, забезпечити максимальне розширення можливостей систем у міру виникнення додаткових потреб;
 • Наші менеджери шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта, залежно від його потреб та знань у сфері безпеки, підбираючи оптимальний варіант. Наші фахівці мають великий досвід практичної роботи у спеціалізованій галузі. Система контролю якості виробленої продукції та виконуваних робіт дозволяє гарантувати клієнту тривалу та безперебійну роботу змонтованих систем;
 • Ми приділяємо велике значення післяпродажному обслуговуванню;
 • У нас гарантія поширюється і на обладнання та на монтаж. При зверненні до нас Ви отримаєте гарантоване та висококласне обслуговування, завжди можете розраховувати на помірні ціни та гарантійне сервісне обслуговування.


Крім цього, ми жорстко контролюємо виконання Закону про права споживача, який дає змогу поміняти товар протягом 14 днів .

Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не зазнавало змін тощо.

А також має бути збережено:

 • комплектність товару;
 • цілісність та всі компоненти упаковки;
 • ярлики;
 • заводське маркування;
 • документи: чек та гарантійний талон.