Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Сферичні дзеркала: типи та їх призначення

Новини та статті 21/10/2015

Одне з найпростіших та найелегантніших рішень у сфері систем безпеки – сферичні дзеркала. Здавалося б, потужна система відеоспостереження з багатьма відеокамерами може контролювати все і вся. Важко дискутувати з цим твердженням, особливо коли камери відеоспостереження здатні «заглянути» будь-куди в будь-який час дня та ночі.

Дійсно, система охоронного телебачення надає чудову нагоду спостерігати за станом контрольованого об'єкта. Але тут входить «у гру» фактор вартості. І часто виявляється, що для охорони об'єкта невеликої площі цілком достатньо інспектору інформації, що надається стельовим або настінним сферичним дзеркалом. До таких об'єктів можна віднести міні-маркети на заправках, невеликі магазинчики «на районі», приміщення бібліотек чи бібліотечних магазинів тощо.

Характерний інший приклад «виграшу» сферичного дзеркала у системи охоронного відеоспостереження, реєстрації та запису. Це «закриті» в'їзди на території, коли водій не має інформації про зустрічний транспортний засіб у зоні прямої видимості. І тут пульт охоронної телевізійної системи з кількома моніторами немає можливості використовувати його не розмістити на торпедо авто.

 

Які бувають сферичні дзеркала?

Втім, сферичні дзеркала мають не лише застосування в охоронних цілях. Їхні типи діляться на кілька позицій:

  • дорожні сферичні дзеркала;
  • охоронні;
  • оглядові.

Перший тип дзеркал призначений для зовнішньої установки. Його мета – дати водію транспортного засобу інформацію про те, які об'єкти знаходяться за рогом будівлі, виїзду, «закритого» перехрестя тощо. Більше того, такий тип дзеркал застосовують на великих складських територіях, де одночасно працює багато навантажувачів у вузьких проходах. Дорожнє сферичне дзеркало характерне великими габаритними показниками задля забезпечення видимості ситуації з великої дистанції. Його практично неможливо розбити, важко подряпати, його поверхня не запітніє, зберігає експлуатаційні властивості протягом тривалого часу.
Дорожное сферическое зеркало
Охоронні сферичні дзеркала знайшли нішу застосування у торгових залах, у місцях проведення виставок, на в'їздах та виїздах паркувань. З їхньою допомогою можна контролювати контрольно-пропускні пункти тощо. Характеристики цього типу обладнання – відмінні властивості, що відбивають, в межах впевненого оптичного ефекту в 160°. Матеріал виготовлення також має хороші характеристики міцності.
Сферическое зеркало для парковки

Перелічені типи купольних дзеркал виготовляються в таких форм-факторах, як стельові, настінні, кутові (кріпляться до стелі та стіни одночасно, сектор огляду у таких дзеркал дещо нижчий, але вище «пристосованість» до інтер'єру), підвісні та з бічним кріпленням на настінному кронштейні .

Окремий тип сферичних дзеркал – оглядові. Класика їх використання – днище автомобілів, що мають доступ до строго охоронюваних зон. Наприклад – території в'язниць, ізоляторів суворого тримання, колоній для ув'язнених. Вони користуються популярністю і на виробничих, комерційних підприємствах, територіях складів і перевалочних баз. Конструктивна особливість – дзеркала невеликого діаметру, прикріплені до досить довгої штанги, що дозволяє оглянути великовантажні авто.

Досмотровое зеркало
Сьогодні купити сферичне дзеркало можна й іншої форми. Ринок багатий на вироби подовженої чотирикутної або квадратної, а також овальної форми. Можливо придбати і такі аксесуари, як посилена система кріплення, захисні козирки і т.д.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram