Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Сферичні дзеркала як вибрати

Новини та статті 02/10/2019

Дзеркало як найпростіший елемент захисту використовується вже давно і ми зараз не про магічні ритуали та людські забобони. За допомогою дзеркала ви завжди можете бачити бічним зором що знаходиться у вас за спиною. Першим прообразом сферичних дзеркал, було просте плоске дзеркало, ще бармени в салунах встановлювали велике дзеркало біля стіни, щоб встигнути вихопити револьвер швидше ніж нечесний клієнт. Зараз часи змінилися, а люди залишилися такими ж, як і за часів Дикого Заходу, і дзеркало для збільшення оглядовості не втратило своєї актуальності. В інтернет-магазині Фортер ви знайдете широкий асортимент антикрадіжних та оглядових дзеркал, завдяки прямим постачанням Ви можете придбати дані дзеркала у нашому магазині за найвигіднішими цінами.

Як правильно вибрати сферичне дзеркало?

Для початку необхідно розуміти для якого місця установки призначене дзеркало. За своїм типом вони бувають:

  • Вуличні;

  • Внутрішні.

Вуличні дзеркала, ще їх називають дорожніми найчастіше використовують на парковках, для покращення огляду та для спрощення маневрів при паркуванні. А дорожні оглядові дзеркала встановлюють на крутих поворотах, часто такий елемент автомобільної безпеки використовуються в гірських країнах, на серпантинах. Можуть бути круглими, прямокутними або квадратними, відрізняються лише діаметром, встановлюються на спеціальні стовпи стійки у вертикальній площині. Розмір дзеркала залежить від відстані на якій буде розміщено дзеркало від автомобіля, що рухається. Вуличні дзеркала мають спеціальне кріплення, із захистом від сильного вітру або потоків повітря від зустрічних машин, сама дзеркальна поверхня виконана із протиударного пластику та покрита броньованою плівкою для міцності конструкції.

Внутрішні або антикрадіжні дзеркала найчастіше використовуються для збільшення оглядовості в магазинах, супермаркетах, бутіках та складах. Встановлення такого простого та бюджетного засобу безпеки у рази зменшує крадіжки, шахрайство та протиправні дії. Використовуючи оглядове дзеркало в інтер'єрі магазину, ви зможете меншою кількістю охоронного персоналу покрити площу магазину, покращити швидкість реагування і ви зможете уникнути сліпих зон.

Асферичні дзеркала на відміну від сферичних

У сферичних дзеркалах є невелика опуклість і завдяки цьому предмети віддаляються і дзеркало має велику оглядовість і як наслідок функціональність. В асферичному дзеркалі з боків змінюється кривизна дзеркала, тому оглядовість ще більше і мертвих зон практично немає.

Форми оглядових дзеркал

Дзеркала для магазинів в залежності від місця встановлення, на стіні або на стелі, бувають сферичні (кут огляду 180 градусів) та купольне (кут огляду 360 градусів), а також бувають сферичні дзеркала для стель для установки в кут приміщення. Залежно від розміру приміщення та висоти стель вибирається діаметр оглядового дзеркала. Антикражне дзеркало має приємний зовнішній вигляд і стане не лише ефективним засобом безпеки, а й покращить інтер'єр магазину.

 

Всі оглядові дзеркала, представлені в інтернет-магазині Forter, пройшли обов'язкову сертифікацію та відповідають високим нормам європейських виробників. Якщо ви зацікавлені придбати дзеркало для захисту свого бізнесу, швидше зателефонуйте за телефонами вказаними на нашому сайті і наші кваліфіковані менеджери запропонують оптимальний варіант за доступну вартість.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram