Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Аксесуари для домофонів: що потрібно докупити для повного комплекту

Новини та статті 26/11/2019

Аксесуари домофонів: що потрібно докупити для повного комплекту?

Зараз складно уявити інтер'єр сучасного будинку, квартири чи офісу без такого засобу безпеки, як відеодомофон. Домофон не тільки робить життя безпечнішим, а й набагато комфортнішим.

Мінімальний комплект для установки складається з панелі виклику, домофону і кабелю. Але якщо ви хочете використовувати можливості техніки по максимуму, то бажано придбати додаткові аксесуари для домофонної системи.

Відеокамера

До домофону можна підключити одну або кілька відеокамер, щоб збільшити оглядовість пристрою. Камера якої обладнана панель виклику, досить мініатюрна і через особливості своєї конструкції має обмежений кут огляду, також об'єктив у панелі виклику може бути заклеєний скотчем, жуйкою, наклейкою, забризканий фарбою, адже панель знаходиться на відстані витягнутої руки і тому може стати жертвою вандалів. Часто зловмисники ставлять перед викликливою панеллю когось на вигляд нешкідливого, а самі йдуть із зони видимості, тому камеру ми рекомендуємо встановлювати під стелею, таким чином ви збільшите кут огляду і бачитимете все, що відбувається на сходовому майданчику як на долоні. Для такого завдання ми рекомендуємо звернути увагу на камери з fisheye об'єктивом, з оглядовістю 360 і 180 градусів. За технологіями камер, визначитися досить просто, мережні домофони підтримують роботу з IP камерами, аналогові домофони найчастіше будуть сумісні з MHD відеокамерами.

Електромеханічний або електромагнітний замок

Відмінний аксесуар для збільшення функціональності домофонної системи. При підключенні замка ви можете відкривати зачиняти двері з панелі домофону або за допомогою пульта після візуального контролю відвідувача. Замки бувають електромеханічні чи електромагнітні. Електромеханічні це ригельні замки, які за допомогою сервоприводу відкриваються або закриваються. Електромагнітні замки працюють завдяки потужному магніту. Електромеханічні за методом монтажу бувають врізними та накладними.

Блок керування замком (БУЗ)

Блок управління замком – це акумулятор для дистанційного відкриття замка. Заряджається від відеодомофона, сумісного з усіма моделями. Підтримує роботу з електромеханічними накладними, врізними замками та електрозасувками.

Має найпростішу конструкцію, конденсатор та контролер. Під час відкриття дверей накопичують енергію, під час натискання на кнопку відкриття подає струм на замок. Крім основної функції захищає замок від залипання контактів, перегріву та перепадів електрики. Підходить для встановлення всередині та зовні приміщення.

aksessuaru_domofon

Кнопка виходу

За допомогою кнопки виходу можна відкрити двері, обладнані електрозамком. Завдяки простій конструкції можна встановлювати у місцях масового скупчення людей. Кнопка виходу – це незамінний аксесуар для офісу, будинку, магазину, складу.

В інтернет-магазині Фортер широкий вибір домофонів та аксесуарів до них. Для вибору необхідних пристроїв для вашої домофонної системи звертайтесь за телефонами, вказаними на нашому сайті, наші кваліфіковані менеджери з радістю допоможуть підібрати обладнання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram