Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що краще: металева шафа чи сейф?

Новини та статті 22/03/2016

Нашим цінностям загрожують дві основні небезпеки – вогонь та крадіжка. Що ефективніше захистить від злому та пожежі? Вперше зіштовхуючись із проблемою вибору, покупець заходить у глухий кут. Раціональніше придбати сейф або вогнетривку металеву шафу? Визначимося з прикладним призначенням.

 

Що потрібно зберігати?

Архів документів. Доречним буде придбання металевої архівної шафи для зручного доступу до паперів та захисту їх від вигоряння та пліснявого грибка. Але не від пожежі. Значить краще купити сейф замість шафи? Відповідь: вибирайте вогнестійкий металевий сейф із надійним запірним механізмом. Вогнестійкість має на увазі низьку теплопровідність, що підтверджується особливим сертифікатом. Ступінь (клас) вогнетривкості визначає незмивна позначка на внутрішній стороні дверцят: «Б» - температура при пожежі не перевищить 170⁰С (зберігання паперів), «Д» - не перевищить 70⁰С (зберігання відеоматеріалів), «ДІС» - не перевищить магніт ). Також важливий час вогнестійкості: 60/120/240 хвилин. Секретні документи та цінності. Купівля металевої вогнетривкої шафи – вирішення лише половини проблеми, оскільки хакера він не зупинить. Для цього завдання пріоритетність - у важкодоступності та злостійкості. Розумніше купити злостійкий сейф і бажано, щоб він був стаціонарним, т.к. його не можна буде винести разом із вмістом.

Огнестойкий металлический шкаф

 

Типи сейфових сховищ

За призначенням вони поділяються на: конторські, збройові, депозитні та дата-сейфи. На вигляд установки бувають стаціонарні, меблеві та переносні. Найбільш надійний і кращий варіант - стаціонарний, вмонтований у підлогу або стіну, з товстими стінками та лицьовою панеллю завтовшки від 12 мм і більше. Розпиляти таку панель непросто і ломом його не розкрити. Тому не варто заощаджувати на товщині металу. Вирішили купити сейф – уточніть ступінь його зламостійкості. 1 клас підійде для дому чи офісу, де не зберігаються особливо цінні речі. Банківські моделі мають 7 класів стійкості, кріпляться до будівельних конструкцій анкерними болтами та мають отвір для кабелю сигналізації. Чим більший діаметр кріпильних болтів, тим важче відірвати сейф. Банківський можна встановити в будинку, приховавши його в стіні як схованку.

Дата-сейфи покликані зберігати наукомісткі носії інформації та захищати від вогню та електромагнітних випромінювань.

Дата-сейф

Якщо на вашому підприємстві великі надходження готівки – краще придбати депозитну модель. У неї поміщають гроші у вигляді поворотного лотка, тобто. не відчиняючи дверцята. Доступ до готівки має лише керівник підприємства.

Окремий сегмент ринку становлять сейфові замки. Незалежно від типу вони сертифікуються після пройдених випробувань згідно з ДСТУ 4012:3-2007. Вибір замку – окрема тема.

Підсумуємо. На питання купити вам сейф або металеву шафу коротко можна відповісти так. Металеві шафи незамінні в побуті та на виробництві, довго прослужать як шафи для одягу, файлових архівів, ящиків для зберігання предметів у супермаркеті, інструментів або абонентських поштових осередків. І все ж, це просто бокс із металевого листа різної товщини. Сейфи – спеціалізована багатошарова конструкція з різним ступенем зламо- та вогнестійкості для збереження цінностей від крадіжки, пожежі або від обох бід відразу.

Інтернет-магазин Фортер пропонує своїм клієнтам величезний вибір моделей на будь-який смак та гаманець від таких виробників як: Лука, Паритет-К, Valberg та багато інших.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram