Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що потрібно для організації охоронної системи

Новини та статті 30/05/2019

Що потрібне для організації охоронної системи?

Організація охоронної системи як бізнес має місце якщо Ви маєте досвід роботи з охоронними системами та обладнанням і у Вас є потенційні клієнти, хоча охоронна сигналізація на даний момент користується великим попитом як серед юридичних, так і серед приватних осіб. Отримувати прибуток можливо не тільки роблячи монтаж обладнання, а також завдяки проведенню його технічного обслуговування та взяття об'єкта під пульт охорони.

Сфера приватних охоронних підприємств

Галузь ЧОП – приватних охоронних підприємств досить непроста, і перед прийнятим рішенням відкривати агентство, що надає послуги пультової та фізичної охорони, необхідно ретельно вивчити всі специфіки даної сфери, зрозуміти всі ризики та можливості, чому і варто для початку прописати ретельний бізнес-план.

Згідно із законодавством, охоронна фірма має можливість надавати послуги з встановлення та обслуговування охоронного обладнання, послуги з охорони життя, здоров'я людей та їхнього майна. Для того, щоб робота була в рамках закону, необхідно пройти реєстрацію індивідуального підприємця чи юридичної особи, відкриття ТОВ чи НП не повинно викликати жодних складнощів. Також необхідно отримати документ, що дозволяє охоронну діяльність - ліцензію, для чого необхідно мати у цивільному розкладі спеціально навчених або з досвідом роботи у державних органах працівників.

Також для коректного функціонування охоронного підприємства необхідно вирішити питання розташування, причому приміщення має відповідати кільком вимогам.

Воно має функціонувати як офіс для прийняття, консультування клієнтів, для проведення співбесід із майбутніми співробітниками, а також приміщення має бути обладнаним для зберігання зброї. З переліком умов є можливість ознайомитись у Постанові Кабінету Міністрів України «Про затвердження списку спеціальних засобів, придбання, використання та зберігання яких здійснюється суб'єктами охоронної діяльності»

Звичайно ж, треба придбати обладнання - телефони, рації, спеціальну форму одягу, необхідні для роботи охоронного агентства.

Та й останнє з головного Вам потрібні клієнти. Тут кожен вирішує собі сам. Каналів поширення реклами, пошуку клієнтів та набивання бази на сьогоднішній день досить багато, а ринок не надто наповнений, звичайно існує розумна конкуренція, але охоронна діяльність досить перспективна сфера.

В цілому, приватний підприємець, що має агентство, що надає безпеку життя та майна людей, шляхом надання послуг з пультової та фізичної охорони має можливість брати на собі такі функції як установка різного охоронного обладнання чи то всілякі датчики або відеоспостереження, тому що відразу варто розуміти яке обладнання буде коректно функціонувати з пультом Вашого охоронного агентства.

Організовувати підприємство та надавати такі послуги набагато легше, коли є досвід, напрацювання, співробітники, розуміння як краще все організувати, адже кожна бізнес-сфера має свої «підводні камені». Наприклад, для організації такого підприємства, варто врахувати, що агентство, що надає послуги та взявши об'єкт під свій контроль, укладає з клієнтом договір, який має такі пункти як компенсація клієнту у разі недотримання своїх прав та зобов'язань.

охрана

Для організації охоронного підприємства необхідно зважити всі за і проти та прийняти правильне рішення. Але якщо Ви вже чітко вирішили організовувати агентство з охоронних послуг, варто врахувати, що на сьогодні охоронні фірми значно розширюють перелік своїх послуг – пропонують перевірку персоналу на поліграфі, обстеження приміщень щодо встановлених несанкціонованих пристроїв підслуховування, а також пропонують інформаційно-аналітичне обслуговування клієнтів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram