Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що робити, якщо після встановлення не працює парктронік?

Новини та статті 16/11/2015

Парктронік, він же паркувальний радар – ефективна зброя у боротьбі за цілісність автомобіля та збереження домашнього бюджету від зазіхань щодо ремонту «улюбленця на колесах». Показовий приклад його роботи - коли водій, намагаючись ухилитися від небезпеки, що виникла попереду, дає задній хід, а в цей час ззаду в «мертвій» зоні візуального контролю за дзеркалами рухається пішохід або автомобіль. У цьому випадку зумер пристрою, що частішає, вчасно попередить як механічне пошкодження транспортного засобу, так і нанесення фізичних каліцтв людині.

Однак парктронік теж потребує постійного контролю за своїм технічним станом. Досить "вузьке" місце в процесі справної роботи пристрою - його функціонування після встановлення. Не секрет, що часто дорогі авто, а сьогодні вже й бюджетні моделі, оснащуються системами паркування вже з заводу, тобто. "за замовчуванням". У цьому випадку проблем із працездатністю немає, все правильно підключено та протестовано. Серйозніша ситуація з тими авто, які не були оснащені парктрониками.


Що робити?

Насамперед, не впадати в паніку. Зрозуміло, що при несправності парктронік необхідно ремонтувати. Як? Відповіді є:

  • звернутися на СТО, де встановлений на автомобіль пристрій продіагностують і приведуть у робочий стан;
  • самостійно перевірити працездатність всіх елементів системи, правильність їх підключення та внести необхідне коригування. Так роблять зазвичай тоді, коли монтаж системи було виконано власними силами.

Самостоятельный ремонт парктроника
Самостійна, а іноді й установка в автомайстернях, часто грішить тим, що після виконаних монтажних робіт пристрій або не вмикається, або працює неправильно (не показує дійсної відстані до перешкоди, не подає попереджувальні аудіо-візуальні сигнали тощо). Причин такій «поведінці» обладнання може бути кілька.
 

Можливі причини несправності

  1. Неправильне підключення центрального блоку радіатора паркування з датчиками.
  2. Неправильне включення інтерфейсу парктроніка до проводки лампи заднього ходу, контролю за роботою гальм.
  3. Ушкодження елементів обладнання та його проводів під час монтажу.
  4. Несправний блок керування пристрою.

 

Способи ремонту парктроніки

Вважатимемо, що перед встановленням цієї системи паркування на авто вона була протестована, справна. В іншому випадку здійснено її заміну або виконано гарантійний ремонт. Тоді останній пункт наведеного списку відпадає.

У першому випадку – демонтуємо бампера, декоративні накладки та обшивку інтер'єру авто у місці прокладки проводки та встановлення центрального блоку радара. Перевіряємо правильність (полюсність) підключення проводки, відсутність її механічного ушкодження тощо. При виявленні несправності – ліквідуємо її власними силами.

Провода
 

У другому та третьому – чинимо також як і в попередньому пункті. Зазначимо, що іноді пошкодження не має можливості виправити власними силами. Тоді доведеться звернутися до спеціалістів чи купити деталь на заміну. Можливо, це найпростіший і правильніший шлях отримати працюючу систему.

У жодному разі – не варто «опускати руки»! Парктронік – техніка, яка піддається всім законам логіки. А це означає, що проблему обов'язково буде знайдено та ліквідовано.

Купити парктронік можна в інтернет-магазині Forter за доступними цінами. Більше того, ми пропонуємо послуги з його встановлення нашими кваліфікованими майстрами, які нададуть Вам всю необхідну інформацію та нададуть відповідь на будь-які питання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram