Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що таке аналогове відеоспостереження?

Новини та статті 29/09/2014

Мал. 1: Порівняння відеозображення IP та аналогових камер

Якість вихідної картинки в аналогових камерах помітно поступається якістю цифрових камер, що пояснюється довжиною кабельної траси, по якій проходить телевізійний канал і роздільною здатністю не вище 700 ТВЛ. Тим не менш, аналогова технологія передачі сигналів поки не поспішає здавати свої позиції і продовжує користуватися популярністю завдяки низькій вартості своєї комплектації, простоті системи управління та перевіреній надійності. Ще одна перевага – міцна та проста конструкція, яку так само просто демонтувати, як і встановити чи відремонтувати, а також провести в ній налаштування та навчити персонал користуватися.

 

Стандартна схема побудови

Стандартна схема побудови аналогового відеоспостереження: камера-монітор (телевізор). За запис матеріалу відповідає аналоговий відеореєстратор, для виведення зображення на монітор комп'ютера використовується відеозахоплення. Щоб вивести це зображення з кількох відеокамер на кілька моніторів чи телевізорів, підключають матричний комутатор. Це актуально для підприємств із розгалуженим типом приміщень, для побудови системи відеоспостереження на кількох незалежних постах чи багатоповерхових будинках.

Рис.2: Стандартна схема підключення аналогової системи відеоспостереження


Як збільшити функціонал системи

Якщо доцільність стеження за територією з одного пункту відпадає, можна збільшити функціонал даної системи і перетворити її на гібридну, включивши сюди сучасні пристрої обробки відеосигналу. Інтеграція перетворить таку систему на цифрову та створить можливість передавати відео по мережі та додатково його обробляти. Для такого оцифрування часто використовують цифрові відеореєстратори з підтримкою віддаленого доступу через Інтернет. Деякі камери обладнані блоком перетворення аналогового сигналу.

Рис.3: Гібридний восьмиканальний відеореєстратор з можливістю підключення як аналогових, так і IP-камер.

Часто в ролі перетворювача використовують відеокодер, який, крім стиснення та оцифрування, відповідає за запис даних серверами, обладнаний детекторами руху та входами для охоронних сповіщувачів. Таким чином, встановивши відеокодер, організації з аналоговими системами розширюють можливості відеоспостереження та масштаби самої системи.

Так що поки що рано говорити про втрату своїх позицій аналоговими технологіями, навіть перебуваючи на нижчих щаблях, порівняно з ультрасучасними системами, вони актуальні в усьому сучасному світі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram