Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що таке автономні сигналізації

Новини та статті 29/09/2014

Рис.1 Що таке автономні сигналізації

Передача сповіщень здійснюється за gsm-протоколом у вигляді автоматичного дозвону на телефон або SMS-повідомлення. Вона дозволяє запрограмувати для оповіщення кілька телефонних номерів, що розширює можливості користувача з погляду оперативності реагування на тривожні сигнали.

Рис.2 Автономна сигналізація AL-50KIT

Це система взаємодіючих пристроїв, таких як датчики, модуль gsm, основний блок прийому та обробки даних, що надходять від датчиків, та виконавчі прилади: сирена, світловий випромінювач. Часто стандартний комплект доповнюють різними допоміжними пристроями. Датчики системи розташовують у різних спеціально розбитих контрольних зонах. Чим більше датчиків можна підключити до контрольної панелі, тим більш контрольованим буде приміщення. Датчики відповідають за відправку сигналу до головного блоку у разі зміни навколишнього середовища. Для передачі використовуються дроти чи радіоканал. Найчастіше в автономних сигналізаціях застосовуються датчики розбиття скла, магнітоконтактні датчики відкриття вікон, кватирок, хвірток, воріт, об'ємні – для виявлення пересування. Бездротова технологія роботи дозволить за бажанням або за необхідності вносити зміни в конфігурацію системи, поміняти розташування датчиків, доповнити їх кількість, включити в систему нові виконавчі елементи.

Рис.3 Автономна сигналізація PL-10KIT

Сучасні автономні сигналізації, крім охоронної функції, можуть також сповіщати власника про побутові аварії на об'єкті, таких як загоряння, протікання води або іншого газу. для цього систему просто доповнюють відповідними датчиками і вона перетворюється на охоронно-пожежну. Найдосконаліші системи можуть виконувати такі дії як полив саду, регулювання температури в будинку перед приїздом господарів і т.д. Автономну охоронно-пожежну сигналізацію можна адаптувати для відправки сигналів у відповідні організації, наприклад, до пожежної чи газової служби, поліції.

Основна перевага автономної сигналізації – зручність та вигода для користувача. Це по суті одноразове вкладення коштів, тоді як експлуатація пультової охорони передбачає плату за послуги охоронного агентства. Така сигналізація працюватиме скрізь, де сприяє покриття мобільного оператора.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram