Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що таке меблевий сейф?

Новини та статті 22/05/2015

Я давно збирався купити сейф додому. За роки роботи та сімейного життя у нас накопичилося багато дорогоцінних прикрас, важливих документів та різноманітних носіїв інформації, втрата яких була б вкрай небажаною для нашої родини. Розуміючи, що для таких цінностей потрібне надійне місце, я почав пошук відповідного сейфа. У процесі пошуку я вивчив безліч різних варіантів сейфів із різними рівнями захисту, дизайном тощо. Але оскільки для моєї дружини важлива ще й цілісність інтер'єру квартири, ми зрозуміли, що звичайний сейф до нього не впишеться. Підказку для вирішення цього завдання ми знайшли на сайті інтернет-магазину «Фортер», де й купили саме той варіант сейфа, який нам потрібний – меблевий.


Чому саме меблевий сейф?

Головна перевага цього сейфа – його непомітність для зловмисників. Не розповідатиму, куди ми встановили свій, але ці сейфи можна і в звичайні меблі монтувати, і в стіну, і навіть у підлогу. Власне, назва цього виду була дана через його унікальну конструкцію, коли основна частина вбудовується в меблі або іншу нішу, заощаджуючи вільний простір квартири. Наш сейф невеликий за розміром і надійно прихований від небажаних очей, принаймні його не побачить жоден гість, який увійшов до будинку. Єдине, що можу додати, для його встановлення я використовував потужні кріплення, оскільки сам сейф важить небагато, і потрібно надійне кріплення, щоб запобігти відриву та виносу. У моєму випадку сейф уже продавався із спеціальними анкерними болтами, мені залишалося лише прикріпити його до поверхні. Але ті, кому не вдасться знайти таку комплектацію, можуть пошукати кріплення у спеціалізованих магазинах, вони продаються практично у кожному. Додам, що закріплення меблевого сейфа є обов'язковою умовою його експлуатації, навіть якщо сейф надійно встановлений у шафу.


Класифікація меблевих сейфів

Меблеві, як і сейфи загалом, також бувають трьох видів. Перші, вогнестійкі, виготовлені зі спеціальної сталі, яка захистить вміст від пожежі, але за винятком легкоплавких предметів, таких як пластик та папір. Другі, зламостійкі, відрізняються герметичним корпусом і надійним механічним або цифровим замком, або комбінованим замком. Зрозуміло, що для професійних зломщиків такий захист не буде серйозною перешкодою, але він принаймні змусить його витратити час, який зіграє йому не на користь. Третій варіант, і найпопулярніший серед покупців, – вогневзломостійкі. Ці сейфи відрізняються одразу кількома видами захисту.

За рівнем безпеки меблеві сейфи бувають також трьох видів. Перші – звичайної безпеки. Вони не бажано тримати дуже цінні речі, але вони цілком підійдуть для документів. Сейфи середньої безпеки можуть ефективно зберігати різні цінності, але небажані для речей із підвищеною таємністю. Найбільш технологічні сейфи мають спеціалізовані електронні замки, експлуатація яких не передбачає ключів. Найнадійнішим вважається біометричний замок.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram