Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що ви знаєте про автомобільні відеокамери? Що розповімо про них ми

Новини та статті 24/11/2015

Перед тим як купити автомобільну відеокамеру слід дізнатися про особливості вибору та найчастіші проблеми, з якими стикаються покупці.

Для початку ви повинні визначитися з розміром монітора, на який буде виведена картинка з камери заднього виду. Подивіться в технічних характеристиках, чи цей екран має спеціальний відеовхід. Найкраще вибирати ту модель, у якої є стандартний роз'єм («тюльпан» або RCA). При дотриманні цих правил ви можете бути впевнені, що вийде підключити монітор у найкоротші терміни.

На наступному етапі слід вибирати варіанти камер. Для автомобілів вони представлені у двох видах: універсальні та штатні. Універсальна – це відеокамера, монтаж якої можливий у будь-якому зручному для вас місці у салоні машини. Штатна – пристрій, що встановлюється лише у місце, зазначене виробником. Серед основних місць, призначених виробником, можна виділити ручку відкриття багажника, плафон підсвічування номера чи місце під оригінальну модель.

Перед покупкою переконайтеся, що камера заднього виду оснащена дзеркальним відображенням. З його допомогою зображення на екрані буде зрозумілим для вас і правильно розташованим під час руху заднім ходом. Коли ви дивитеся в дзеркало, розміщене в салоні, перед вашими очима дзеркальне відображення. Якщо виводиться не дзеркальне зображення, наслідки можуть бути такими, як втрата орієнтації в просторі та неправильне керування (переміщення керма вправо, а рух вліво).

Автокамера зеркальная


Вибір сенсора автомобільної відеокамери

Важливий критерій – сенсор камери. Сьогодні на ринку найбільш поширені CMOS та CCD. У першому випадку сенсор є економічнішим придбанням, а CCD – більш витратним, але готовим забезпечити максимально якісну картинку. Багато водіїв під час купівлі камери заднього виду особливо звертають увагу на вартість та корпус. Такий підхід не можна назвати вірним, адже багато виробників корпус виконують ідентично, а відмінності саме в технічних характеристиках, зокрема, у відеосенсорі. Вартість обраної моделі безпосередньо залежатиме від якості сенсора.


Вертикальна розгортка та IP-показник

Всі автовідеокамери мають вертикальну розгортку, яка характеризується передачею відеосигналу та кількістю ТВ ліній по вертикалі. Важливим є і IP-коефіцієнт, яким володіє модель. Він символізує захищеність від пилу та вологи. Ці коефіцієнти бувають такі: IP66, IP67, IP68.

Такі критерії вибору є основними, дотримуючись їх, ви зможете бути впевнені як свою покупку та подальшу експлуатацію.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram