Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Що вибрати: екшн-камера чи відеореєстратор?

Новини та статті 02/06/2016

Активна діяльність сучасної людини передбачає велику кількість переміщень різних видів транспорту. Коли справа стосується громадських видів – відповідальність за безпеку лежить на професійному водії. Але якщо справа стосується автомобіля, мотоцикла та навіть велосипеда – відповідальність за безпеку вже персональна.

Екшн-камера для автомобіля або автовідеореєстратор - дієві інструменти при пошуку істини в аварійній ситуації, що склалася, ДТП і т.п. Який саме пристрій із перерахованих використовувати, тим більше, що ринок надає не один десяток їхніх моделей. У цьому легко переконатися, глянувши каталог інтернет-магазину Фортер – пристрої від Tesla, Gazer, Garmin, Falcon, Prology, Incar, Abee, а також екшн-камери від GoPro, Falcon, Camsports, Pivothead, Garmin у безлічі – на будь-який смак та вартість.

Экшн-камера Hero4 Session

І тут постає питання - здійснити вибір відеореєстратора для автомобіля або екшн-камери, характеристики відео якої не поступаються, а частіше навіть і краще, ніж у реєстраторів? Подивимося на застосованість наведених пристроїв уважніше.

Призначення реєстратора - встановлення в машині. Звідси та його властивості:

  • Включається в роботу з моменту старту двигуна, при його зупинці і вимикається. Однак може деякий час працювати після відключення живлення. А при включенні в ланцюг акумулятора безпосередньо може працювати і при вимкненому запаленні в авто;
  • У момент ДТП зупиняє автоматичний запис, щоб при наступному циклі не затерло момент відео з ДТП;
  • Реєстратор може мати великий розмір матриці, оскільки немає вимог щодо обмеження його масо-габаритних характеристик. Велика матриця має кращу світлочутливість, у неї краща роздільна здатність відео;
  • Конструкція корпусу та кріплення пристрою передбачають його легкий демонтаж та монтаж «в одне клацання». Додамо, що екшн-камеру останнім часом все частіше комплектують кріпленням для авто;

Видеорегистратор

  • У реєстраторі можуть бути інтегровані додаткові модулі – G-сенсор, GPS-модуль, GSM, детектор руху, додаткові камери, стабілізатор зображення тощо. Є навіть моделі із вбудованим радар-детектором за гарною ціною, наприклад – Sho-Me Combo №3 (A7).

Екшн-камера для автомобіля не може похвалитися багатим арсеналом додаткових функцій. Однак, наприклад, дозвіл її відеокартинки не поступається серйозним реєстраторам - 1920х1080, широкий кут огляду і т.д. роблять її серйозним конкурентом. Візьмемо GoPro HERO 4 (CHDHS-101-RU) - "просунуте" пристрій з роздільною здатністю 1920х1440, картою пам'яті на 64Гб і т.д. Швидкість запису відео у спортивної камери може сягати 60 кадр/сек, тоді як автореєстратора – до 30 кадр/сек.

Взявши до уваги цей мінімальний перелік відмінностей, за інших рівних, можна зробити висновок. У порівнянні відеореєстратора та екшн-камери немає явної переваги того чи іншого пристрою. Тому при придбанні найкраще орієнтуватися на його спеціалізацію і вартість. Часто можливість закріпити камеру на шоломі і зробити потрійне сальто на гірськолижній трасі превалює, а часто бажання один раз і назавжди налаштувати реєстратор і користуватися ним у штатному режимі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram