Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Шукаємо під водою: наскільки ефективним є підводний металошукач?

Новини та статті 21/03/2016

Підводні металодетектори крім здатності працювати на певній глибині повинні бути обладнані технологією компенсації солі (можливість пошуків у солоній воді, а також на пляжах із солоним піском). Також, вирішивши купити підводний металошукач, зверніть увагу, щоб пристрій подавав максимальну інформацію при використанні звукового відгуку, адже під водою незручно дивитися на екран. Сучасні моделі поділяються на два основні типи: металошукачі-амфібії, а також детектори, які призначені для пошуку під водою.

 

Металошукачі-амфібії

Детектор металевих предметів Амфібія – це пристрій, який використовується для пошуку предметів на ґрунті, а також може повністю занурюватись під воду. Зазвичай глибина можливого занурення такого типу моделей обмежується трьома метрами. Головна перевага металошукачів-амфібій у тому, що вони є повноцінними ґрунтовими детекторами.

Металлоискатель-амфибия

При цьому такі моделі мають набагато більше функціональних можливостей, ніж звичайні підводні пристрої, серед яких дисплей, дискримінатор, що працює в довільному режимі, більше програм і можливість налаштуватися на пошукове середовище. Амфібія є універсальною моделлю при пошуку металів на ґрунті, під водою до 3 метрів та пляжі. Якщо вам необхідно зануритися на велику глибину, слід віддати перевагу моделі для детекції під водою.


Підводні металодетектори

Підводний металошукач є пристроєм, який здатний занурюватися на глибину десятків метрів, причому робота в солоному середовищі здійснюється повністю коректно і є підтримка достатнього рівня звукового сигналу. Складність пошуків у солоному середовищі у тому, що сіль як така є мінералом, який може утруднити процес пошуків під час використання металлодетектора. Користувач може зіткнутися зі зменшенням глибини можливого детектування та іншими складнощами в роботі пристрою. Щоб уникнути подібних проблем при роботі в солоній воді і на пляжах, бажано, щоб металошукач мав можливість відбудовуватися на сіль або компенсацію солей, наприклад, налаштування за рахунок котушки або на грунт.

Металлодетектор для поиска под водой

Таким чином, сучасний український ринок представлений двома основними типами підводних металошукачів, які, у свою чергу, мають безліч індивідуальних особливостей та характеристик. Тому важливо правильно підходити до вибору, щоб надалі була можливість робити коректне детектування.

Інтернет-магазин Фортер готовий запропонувати своїм клієнтам високоефективні моделі як середнього, так і професійного від відомих виробників: Minelab, Garrett, Fisher labs.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram