Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Сигналізація для гаража

Новини та статті 02/06/2015

Сам по собі гараж – це ще не гарантія безпеки автомобіля, а лише місце його простою та відпочинку. Навіть централізована охорона гаражних боксів не завжди може впоратися з викрадачами, якщо ті поставили за мету зламати двері або ворота. А про такі надзвичайні ситуації як загоряння, затоплення чи скупчення газу і говорити нема чого. Запобігання подібним проблемам можливе, але для цього знадобиться спеціальна сигналізація для гаража.


Автономна сигналізація для гаража

Щоб купити сигналізацію в гараж, необхідно ознайомиться з варіантами її можливого виконання. Автономна сигналізація для гаража з передачею сигналу gsm-каналом працює на звичних для нас батарейках, тобто підійде для приміщення, не обладнаного електрикою. Автономна сигналізація для гаража, у зв'язку з необхідністю економії електроенергії, трохи обмежена у функціях, але зазвичай дуже проста і зручна в експлуатації, адаптована до наших кліматичних умов. Ще одна важлива перевага бездротової сигналізації для гаража – відсутність необхідності у протягуванні кабельних мереж. У сирих умовах таких приміщень ця властивість дуже доречна.


GSM сигналізація для гаража

Дещо відрізняється від неї gsm сигналізація для гаража з електроживленням від мережі, наділена ширшим функціоналом, а також обладнана мікрофоном, за допомогою якого можна прослуховувати гараж, та радіомодулем для підключення бездротових датчиків. Така охоронна gsm сигналізація для гаража має вбудований акумулятор, який підтримує роботу системи ще деякий час після відключення електроенергії. До того ж, ця сигналізація для гаража сповістить власника, якщо електроживлення зникне. Вона продається або з вбудованим датчиком руху, або з ним у комплекті, в якому крім цього додається пристрій постановки та зняття охорони. Можна також купити gsm сигналізацію для гаража та окремо до неї – сирену, для якої більшість таких систем мають інтерфейс підключення. Потужна звукова сирена здатна налякати зловмисників, а якщо є централізована охорона, то світлове сповіщення допоможе охоронцям швидше зрозуміти, в якому саме гаражі спрацювала сигналізація. Деякі моделі продаються вже із сиренами в комплекті.

В окремий ряд можна виділити сигналізацію в гараж із камерами MMS, яка при спрацьовуванні датчика фотографує зону своєї видимості та надсилає фото власнику.

GSM сигналізації для гаража, при підключенні до них різних датчиків, можуть виконувати інші функції. Так, установка датчика вібрації на воротах, датчика руху в приміщенні, магнітних датчиків на отворах, що відкриваються, перетворить її в охоронну gsm сигналізацію для гаража. Якщо ж гараж обладнати димовими датчиками, то сигналізація для гаража сповістить вас про можливе задимлення при займанні, при підключенні датчиків затоплення - про підйом ґрунтових вод.

Щоб купити сигналізацію в гараж, краще виходити з практичних міркувань з огляду на відсутність опалення, можливу вогкість у приміщенні, наявність покриття мобільних операторів у металевих конструкціях гаража. З погляду безпеки гаражні приміщення досить складні. Основний блок сигналізації в гараж встановлюється на найдальшій від входу стіні, що забезпечить їй мінімальну вразливість. Якщо вас долають сумніви щодо вибору виду та складності цієї системи, зверніться до інтернет-магазину «Фортер». У нас ви можете отримати грамотну консультацію щодо індивідуального підбору, так і купити gsm сигналізацію для гаража, автономну або працюючу від електромережі, з різним набором додаткових пристроїв і обладнання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram