Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Система «Антипаніка» – для чого потрібна і як вибрати?

Новини та статті 09/05/2016

              Система «Антипаніка» - це комплекс механізмів, які встановлені на двері, що дозволяють при аварійній ситуації без проблем покинути приміщення. Вони захищають від несанкціонованого доступу зовні. Спрацьовує механізм при спробі відкрити двері рукою або за допомогою спеціальної кнопки. Якісно продумані деталі дозволяють легко відкривати його навіть старим і дітям. При обмеженій видимості можна легко знайти кнопку відкриття, що життєво необхідно у небезпечних ситуаціях, наприклад, при пожежах. Ідеальними для встановлення будуть у школах, музеях, лікарнях, банках, адміністративних та комерційних будинках, офісах.

              Антипаніка ідеально підійде комерційним приміщенням із великою кількістю співробітників. У разі небезпечної ситуації використання цієї системи практично повністю виключить можливість паніки і тисняви. Надійне закриття дверей, яке забезпечує дана система, дозволяє перешкоджати розповсюдженню вогню при пожежах, оскільки заважає розгерметизації приміщення. Система продовжує працювати, якщо будівля охоплена вогнем, оскільки стійка до високих температур.

              Як вибрати систему, що найбільше підходить під вашу будівлю? Насамперед, треба знати особливості, які й відрізняють різні моделі одна від одної.

             Тип монтажу. Існують два типи монтажу: накладний та врізний. Якщо є потреба вмонтувати систему в полотно дверей – у такому разі підійде типовий різальний монтаж. Але варто пам'ятати, що ремонт та обслуговування даного типу обійдеться дорожче. Накладна антипаніка значно простіша. Усі механізми знаходяться зовні та без проблем ремонтуються.

Антипаника накладная

            Крапки замикання. Пристрої в «Антипаніці» мають косі ригелі, спрямовані у бік, протилежний стороні, в яку відчиняються двері. Залежно від того, які функції потрібно застосувати, здійснюється вибір системи. Кількість ригелів підвищує надійність та захист від спроб злому.

Антипаника с тремя точками запирания

            Тип дверей. Двері, на які встановлюється система, є основою при виборі замка та ручки. Існують ручки для одностулкових і двостулкових дверей. Враховуйте тип дверей під час вибору.

Купити якісну систему «Антипаніка» можна на сайті компанії Фортер як для одностулкового типу дверей, так і для двостулкового.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram