Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Система контролю доступу до офісу. Організовуємо пропускну систему для співробітників та гостей офісу

Новини та статті 18/12/2015

У Вас – чудовий діяльний колектив, чудовий офіс, у якому достатньо матеріально-технічних цінностей і, що важливіше, – бізнес-секретів? Тоді без апаратно-програмного рішення як контроль доступу в офісі – не обійтись.

Звісно, непоганим рішенням є система відеоспостереження. Однак СКУД (система контролю та управління доступом) може вважатися в цьому випадку більш актуальною. Причина в тому, що вона реагує на спробу проникнення чужого в режимі реал-тайм. Тоді як відеоспостереження – більш придатне для розборів скоєних кримінальних та адміністративних правопорушень у пост-режимі.

СКУД для офісу життєво необхідний у всіх випадках. Наведемо кілька т.зв. штатних сценаріїв її використання. По-перше, вона допомагає підвищити трудову дисципліну серед власного персоналу компанії... Більше того, контроль часу роботи співробітників можна пов'язати з автоматизованою системою управління підприємством. У тому числі із бухгалтерським модулем нарахування заробітної плати.

Терминал учета рабочего времени

Далі можна організувати не тільки пропускний режим на всю територію компанії. Деяким співробітникам можна надати розширені права на прохід до певних приміщень. Іншим – жорстко їх обмежити. Наприклад, СКУД в офісі чудово обмежує доступ до серверної чи архів ділової документації.

Наступне – звичайно, потрібно підпорядкувати корпоративним правилам графік перебування відвідувачів на території компанії. Враховується весь час перебування сторонніх, кабінети, в які вони входили. Контроль відвідувачів входить до основних завдань СКУД будь-якої марки.

Сьогодні як незаперечні переваги і плюси таких систем є їх модульність:

  • блок централізованого управління (зручно, якщо пунктів пропуску чи контролю – багато);
  • окремі контролери (контроль доступу в офіс можна так створити, що не буде потрібно втручання оператора або адміністратора системи. Зручно для фірм з великим потоком відвідувачів);
  • наявність програмних модулів (визначення автомобільних номерів, осіб, ключів ідентифікації, бухгалтерська та статистична оперативна звітність тощо).

СКУД для малого офиса

Онлайн-магазин Фортер пропонує низку готових комплектів, елементів та аксесуарів для СКУД від SpRecord, Elvis, SOVA, ITV Systems, Anviz, IRS, Iron Logik та інші рішення. В т.ч. та пропускна система для відвідувачів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram