Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Система відеоспостереження для гаража

Новини та статті 26/05/2016

Зберігати автомобіль під вікнами у дворі – витівка для любителів ризику та екстриму. І якщо Ви до них себе не відносите, або впевнені, що нерви полоскотати можна й іншим способом, то, очевидно, цей матеріал Вас зацікавить. Адже мова піде про те, як забезпечити додаткові гарантії безпеки авто, про відеоспостереження для гаража.

В інтернет-магазині "Фортер" Ви знайдете все необхідне для організації надійної системи відеоспостереження. Відеокамери, кабельна продукція, аксесуари та навіть готові комплекти відеоспостереження на різну кількість камер – все це «Фортер» представляє Вашій увазі. Професіонали компанії проведуть швидку установку та налагодження обладнання. Ми також пропонуємо повну технічну підтримку будь-якому етапі експлуатації охоронної системи.

У чому особливості охорони гаража? У сучасних містах гаражні кооперативи, як правило, займають велику територію. І навіть за наявності постійного чергового забезпечити 100% захист транспорту неможливо. Інформація про злами постійно з'являється у зведеннях поліції. І більшість із них так і залишаються безкарними. Саме тому відеоспостереження за гаражем стало сьогодні зовсім не ознакою розкішного життя власника. Це – показник здорового ставлення до дійсності та бажання отримати гарантію захисту улюбленої «ластівки».

Які можливості надає Вам встановлення відеоспостереження для гаража? Це можливість спостерігати за авто та ділянкою навколо гаража, а також (за найнегативнішого прогнозу) отримати відео з усіма деталями незаконного проникнення. Крім того, серед інших неприємностей – пожежі чи підтоплення гаражного приміщення ґрунтовими водами. Про це власник авто також дізнається завдяки наявності камер спостереження.

Видеонаблюдение в гараже

Оптимальна система відеоспостереження для гаража – автономна. І, звичайно, Вам би хотілося – недорога. Наш інтернет-магазин надає вибір обладнання на будь-яку кишеню та під будь-які потреби.

Для організації ефективної системи охорони гаража необхідна щонайменше одна камера з підключеними бездротовими датчиками. Також можна додатково підключити відеореєстратор або персональний комп'ютер до камери. Для налаштування камери підійде компактний монітор або телевізор LCD.

Оптимальний варіант відеоспостереження у приміщенні гаража – це IP-відеокамера. Її монтаж не потребує прокладання кабелів. Камера може розташовуватись як у гаражі, так і на вулиці.

Сетевая видеокамера для гаража

Вбудовані SMTP-сервер, веб-сервер та мережна плата дозволяють власнику автомобіля постійно контролювати ситуацію, використовуючи власний смартфон або інший мобільний пристрій. Єдиною умовою є наявність інтернет-з'єднання.

Звертайтесь у «Фортер», у нас – безліч пропозицій для Вас!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram