Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Система відеоспостереження купити за низькими цінами

18/01/2017

Система відеоспостереження

В сучасному світі системи відеоспостереження користуються величезним попитом. Багато різноманітних об'єктів оснащено системами безпеки різної складності. Їх встановлюють на підприємствах, в офісах, торгових і розважальних центрах, а також в приватних володіннях. Причому системи спостереження постійно удосконалюються. Тому необхідно стежити за розвитком їх ринку, щоб вчасно можна було модернізувати вже встановлений захисний комплекс.

Склад систем відеоспостереження

Залежно від області застосування, використовуваної технології відеоспостереження та вимог до системи безпеки об'єкта технічні та експлуатаційні характеристики систем відеоспостереження можуть істотно відрізнятися. Комплектація, яка мінімально необхідна для ефективного функціонування система включає:

  1. Відеокамери, які фіксують зображення.
  2. Відеореєстратори, які призначені для обробки та запису одержаної інформації.
  3. Відеомонітори для відображення інформації в режимі реального часу і роботи з відео архівом.
  4. Пульти управління поворотними пристроями.

Відеокамера - це найважливіший компонент буд-якої системи спостереження. Основними характеристиками камер є такі параметри:

  • застосування при поганій освітленості в умовах поганої видимості;
  • мінімальна освітленість, яка вимірюється в люксах. Чим менше значення цього параметру, тим більше деталей можна буде розглянути на зображенні. Не рекомендується купувати камери з показником нижчим 0,1 Лк;
  • дозвіл камері. Для одержання чіткої картинки оптимальний показник - 1,3 Мп, (960p), це розширення на 1280х960;
  • характеристика матриці. Даний електронний елемент обробляє отримане зображення і передає його. Чим чутливіша матриця і більше її розмір, тим краще;
  • кут огляду. Для одержання якісного зображення він повинен знаходитись в діапазоні 90°-100°, середній показник 70°-80°.  В цьому разі вдасться уникнути сліпих зон.

Відеонагляд може виконуватись внутрішніми або зовнішніми камерами. В останньому випадку пристрої повинні витримувати високу вологість та перепади температури. Вартість таких відеокамер вища. Для внутрішнього прихованого відеоспостереження можуть використовуватися міні камери.

Іншим важливим компонентом будь-якої захисної системи є відеореєстратор. Як найпростіший варіант можна використовувати звичайний комп'ютер. В цьому випадку одержана з відеокамери інформація записується на жорсткий диск. В сучасних дорогих системах відеонагляду встановлюються окремі відеореєстратори. В них, як правило, також передбачено кілька жорстких дисків великого об'єму. Такі прилади стійкі до комп'ютерних збоїв та відключення електроенергії.

Дорогі системи відеонагляду обов’язково мають зв’язок з Інтернетом. Завдяки цьому є можливість використовувати відео сервер, тобто можна переглядати одержану інформацію, перебуваючи далеко від об’єкту спостереження.

Основні правила вибору систем відеоспостереження

Для того щоб правильно вибрати систему відеоспостереження треба визначити які завдання і в яких умовах вона буде вирішувати. Тільки після цього можна вибирати обладнання, згідно з його технічними характеристиками і функціональними можливостями.

Кількість камер в системі відеоспостереження залежить від площі території, що охороняється. Важливо передбачити, щоб спостереження було повномасштабним і не залишалося так званих сліпих зон. Використовувати відеокамери дротового або бездротового типу, залежить тільки від побажань власника території. На якості зображення це ніяк не позначається. Перевага бездротових камер очевидна - це відсутність проводів, що забезпечує більш простий процес монтажних робіт. Також в цьому разі є можливість швидко поміняти, при необхідності, місце розташування камери.

Сучасні гібридні системи спостереження використовують нові формати передачі даних AHD, HD-TVI и HD-CVI. Вони  поєднують в собі переваги IP і аналогових рішень. Нові стандарти характеризуються застосуванням високого дозволу, еквівалентного 720 р (HD 1280х720) і 1080 р (Full HD 1920х1080) при співвідношенні сторін 16: 9. Це дає шанс максимально деталізувати зображення, аж до розпізнавання номіналів грошових знаків або автомобільних номерів. Це було неможливо в звичайному аналоговому стандарті. Додатково для мінімізації спотворень сигналу при його передачі на великі дистанції застосовується алгоритм його автоматичної корекції. Це дозволяє уникнути затримки і втрати кадрів, характерних для IP камер. У зв'язку із застосуванням досить низькочастотної модуляції, гібридні стандарти не вимогливі до параметрів проводу, якості монтажу і виробництва роз'ємів.

IP-камера є завершеним пристроєм, який транслює відеопотік при підключенні до мережі TCP / IP та має можливість перегляду без підключення до відеосерверу або реєстратору. Головна перевага IP-камер - висока деталізація. При необхідності ідентифікації об'єктів в IP-системах можуть застосовуватися камери високого дозволу, частота кадрів яких в секунду може досягти 200. Істотним недоліком обладнання можна вважати його високу вартість. Однак необхідно зазначити, що завдяки збільшення виробництва IP-камер, ціна їх поступово падає і є надія, що в найближчий час вона зрівняється з ціною аналогових пристроїв.

Купувати елементи для створення системи безпеки окремо, тим більше, від різних виробників, не рекомендується. Для того щобсистема відеоспостереження функціонувала коректно, вона повинна бути комплектом. Також необхідно придбати програмне забезпечення від цього ж виробника. Спроба заощадити при облаштуванні системи безпеки ні до чого доброго не приведе.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram