Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Система відеоспостереження теж потребує захисту!

Новини та статті 30/04/2015

Відеокамера - це певний пристрій, який можна встановити десь у цоколі або на задньому дворику. Нинішні відеокамери особливо важливі у розмірах. Зазвичай вони розташовуються на кронштейнах, які не привабливі, але функціональні. У наші дні маленькі камери зазвичай довго не живуть і не найкращі щодо якості.

Безумовно, якщо ви йдете досить темною камерою і бачите камеру по дорозі, то радієте, що ви помітні. А якщо ви знаходитесь в банку, в затишних і сприятливих умовах, то найжахливішим для вас можуть здатися невід'ємні камери.

Все-таки часто навіть найменші камери виглядають дуже добре. Наприклад, якщо в спорткомплексі камери встановлені на звукові колонки, то відеокамери нікого не турбують і виглядають на своєму місці дуже добре. До того ж камеру ніхто не зможе пошкодити. Ну, а від дистанції якість зображення не залежить. Рекомендується лише правильно підібрати об'єктив. А ззовні приміщень така фішка не пройде – низькі стелі, а відеокамери подіти нікуди.


Чим захистити відеокамеру?

І тут на допомогу приходять декоративні кожухи. Існує безліч декоративних кожухів, які захищають від пилу. Вони вбудовуються у стелю. Адже буває, що об'єктив може запилиться, тоді доведеться протирати тільки чистим спиртом. А кожух можна протирати звичайною ганчіркою – з ним нічого не станеться. Дані кожухи дуже підходять для приміщень типу аеропорту - виглядає непогано.

Є великий вибір купольних кожухів. Цей кожух – це шматок пластику, який кріпиться на кут стелі та стіни. У цих кожухах камера легко настроюється, а також зовсім не зрозуміло, в якому напрямку камера знімає.

Велике поширення завоювали чверть-куполи, які встановлюються у кут стелі та пари стін – вони невеликі та непомітні. Підвісні кожухи можуть встановлюватися на вулиці або у великих приміщеннях, чудово виглядають біля світильників схожої форми.

Такі кожухи непогано виглядають серед ґрат з вентиляції, гучномовців на стелі, ліхтарів. У такому кожусі можуть бути звичайні камери і навіть кілька, які можна направити у різні боки.

Є також спеціальні кожухи, які захищають від вандалізму. Ці кожухи у вигляді великої шухляди, прикріпленої до стіни або стелі. Зазвичай вони встановлюються в такому місці, звідки їх буде проблематично дістати. Шлях до камери доступний через двері, які зазвичай зачинені на циліндрований замок. А пластиковий корпус підходить для звичайного використання, де загрозу може скласти звичайне кинуте яблуко.

Більш солідні кожухи призначаються для в'язниць – вони виготовляються із холоднокатаної широкої сталі. Такий кожух якщо бити молотком постійно - він практично не пам'ятається. Але в деяких випадках треба робити заміну віконця, тому що його прозорість погіршуватиметься через неакуратне використання.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram