Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи безпеки у сучасному світі

Новини та статті 22/05/2016

Компанія «Фортер», як лідер ринку систем безпеки в Україні, знає про охоронну сферу все і готова надати Вам всебічну допомогу при виборі та в подальшій експлуатації охоронного обладнання. Адже для успішного результату у будь-якій справі важливий комплексний підхід. І коли мова заходить про систему безпеки, місця недоліків і роботи « абияк» просто немає. Крім того, ми чудово розуміємо, що сучасний світ змінюється, а разом із ним удосконалюються технології. Причому більш «підкованими» стають не лише виробники охоронного обладнання, а й ті, кому воно протистоїть. Тому ми постійно стежимо за новітніми тенденціями, розвитком систем безпеки та віддаємо перевагу тільки перевіреним брендам.

При всій різноманітності обладнання охоронні системи можна класифікувати так:

- охоронно-пожежна сигналізація. Її «очима» є спеціальні датчики (температури, задимленості, руху), які під час спрацьовування передають сигнал на охоронну централь. Таким чином, кожен власник будь-якого майна може отримати захист від пожежі та від злому. Добре зарекомендували себе на сучасному ринку систем безпеки такі виробники як «Дозор», «Тірас», LanCom, «Лунь»;

ППК Дозор

- система відеоспостереження. Такий спосіб захисту дозволяє не тільки фіксувати, а й зберігати і надалі аналізувати відео. Прекрасне рішення від "Фортера" - це системи відеоспостереження "під ключ". При розробці використовуються надійні складові таких світових брендів як Atis, Dahua, Hikvision, CoVi Security та ін.

Причому відеоспостереження – це найважливіший елемент системи безпеки для дому, офісу чи виробництва. Кожен водій, наприклад, знає, як зручно завжди мати під рукою якісний відеореєстратор, який є високотехнологічним свідком будь-якої події на дорозі;

- система віддаленого контролю доступу та захисту інформації (СКУД). Мабуть, однією з найцікавіших пропозицій цієї категорії є система «Розумний дім». Серед перевірених брендів – Elgato, Broadlink, Cisa та ін.

І якщо СКУД частіше застосовується у роботі компаній чи підприємств, то інші види систем безпеки можуть використовуватися на будь-яких, у тому числі й приватних об'єктах (заміських котеджах, на дачах, у гаражах тощо)

Варто звернути увагу на специфічну охоронну технологію – GSM-сигналізацію. Її затребуваність з кожним роком зростає завдяки універсальності, простоті установки та експлуатації, надійності.

І якщо Ви вирішили впритул зайнятися встановленням системи безпеки для дому, хочете мінімізувати ризики викрадення авто або оптимізувати робочий процес власного підприємства, на допомогу приходять сучасні технології та фахівці «Фортер»!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram