Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи контролю доступу для фітнес-центру

Новини та статті 29/01/2016

Специфіка роботи спортивних закладів потребує комплексного підходу до організації системи безпеки. У присутних місцях з доступом, обмеженим колом персоналу та клієнтів, основна увага має приділятися припинення можливості проникнення на об'єкт небажаного контингенту. Системи контролю та управління доступом (СКУД) для фітнес-клубу допоможуть вирішити проблему пропуску на об'єкт лише власників членських карток. В інтернет-магазині Фортер Ви зможете купити комплект СКУД, що підходить архітектурним особливостям приміщення. Наші фахівці допоможуть з вибором та за бажанням клієнта здійснять монтаж.

 

Які СКУД потрібні у фітнес-центрі?

У систему охоронних технічних засобів фітнес-клубів рекомендується включати пристрої відеоспостереження, охоронну та пожежну сигналізації, ролетні системи захисту вікон. За наявності зазначених пристроїв організація системи контролю доступу у фітнес-клубі буде ефективною навіть за невеликої чисельності фізичної охорони. Основними зонами, що вимагають уваги у спортивних комплексах, є: паркувальний майданчик, центральний вхід, фойє, адміністративний сектор та вхід до спортивної зали.

Контроль доступа для фитнес-клуба

Контроль доступу відвідувачів спортивного залу, центральний вхід, паркувального майданчика та господарського блоку можна здійснювати за допомогою стандартних комплектів відеообладнання. Інтернет-магазин Фортер пропонує адміністраторам фітнес-центрів комплект відеоконтролю CoVi Security. Апаратура функціональна, нескладна в монтажі та експлуатації.

Система видеонаблюдения

З етичних принципів здійснення відеоспостереження за роздягальнею неможливе. У той же час фіксація можливих розкрадань майна клієнтів є доцільною. За згодою відвідувачів така фіксація може здійснюватись автономними відеореєстраторами. Записаний матеріал видаляється після закінчення занять, а у разі надходження повідомлення про крадіжку запис реєстратора буде доказовою базою.

У магазині Фортер можна придбати відеореєстратори виробництва таких відомих фірм як Gazer, CoVi Security, Hikvision. Ми допоможемо підібрати необхідні пристрої. За бажанням клієнта фахівці Фортер розроблять цілісну схему охоронного обладнання об'єкта, зроблять його монтаж та налаштування.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram