Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи контролю доступу та обліку часу: які вибрати для середнього бізнесу? Частина 2

Новини та статті 04/07/2019

Як ми дізналися з Вікіпедії, середній бізнес це підприємство, яке налічує від 50 до 250 співробітників.

Середній бізнес є основою економіки. Для вибору максимально правильної системи контролю доступу та обліку часу, давайте розберемося, які функції сучасного СКУД будуть корисні для середнього бізнесу.

  • Бізнес-аналітика. СКУД інтегрується в CRM-програму бізнесу та за допомогою алгоритмів розраховує ефективність роботи.

  • Облік робочого часу. Встановивши просте ПЗ, власник зможе з будь-якої точки світу перевіряти наскільки вчасно приходять співробітник на робоче місце і коли йде додому і де проводять робочий день. Це ефективний засіб для оптимізації робочих процесів.

  • Розрахунок заробітної плати. Бухгалтерам не потрібно ретельно переносити інформацію з табеля, вся інформація синхронізується з програмою обліку.

  • Економія на охоронцях. Вартість турнікету, контролера та зчитувача у сумі дорівнює зарплаті охоронця за 6 місяців. Але в результаті не потрібно витрачати гроші на оснащення посту охорони, уніформу, підбір та навчання персоналу. Турнікет прослужить вам точно більше ніж півроку.

  • За допомогою відеоспостереження та СКУДу, наприклад, можна автоматизувати проїзд машин за номерними знаками.

 

Можемо зробити висновки СКУД із програмним забезпеченням, це річ корисна та потрібна.

 

Як підібрати СКУД для середнього бізнесу?

 

Для правильного підбору обладнання необхідно відповісти на кілька питань.

  • Кількість точок проходу? Тобто скільки входів і виходів, у вас на підприємстві.

  • Зчитувач буде встановлений усередині чи зовні приміщення? Яке обладнання використовуватиметься? Наприклад, на прохідній, де є хоч невеликий потік відвідувачів, і необхідно виписувати перепустки, ми рекомендуємо встановити турнікет. Для офісів закритого типу буде достатньо установки електромагнітного або електромеханічного замку та зчитувача карт.

  • Автономна чи мережева система керування доступом? Автономна система характеризується високою надійністю, але в неї немає таких гнучких налаштувань як мережева система СКУДа. Мережева система дозволяє додавати користувачів, змінювати розклад, прибирати користувачів, переглядати журнал обліку робочого часу, робити все це онлайн з будь-якої точки світу.

  • Кількість користувачів.

 

Автономна СКУД для середнього бізнесу

 

Складається зі зчитувача та контролера та замикаючого пристроїв. Зберігаються коди доступу у контролері. Ідентифікатором може бути: Milfare картка, rfid ключ, відбиток пальця або сітківка ока у випадку з біометричним зчитувачем.

 

Чому автономна система?

 

Переваги це простота встановлення та використання, доступна ціна, можливість встановити цей засіб безпеки на об'єкти де немає доступу в інтернет. Недоліком є, неможливість зробити розклад доступу для співробітників, немає аналітики та доступу до обліку журналу робочого часу. Чи не формує звіти про події.

СКУД

 

Навіщо потрібна мережева система контролю та обліку часу?

Мережевий контролер схожий за своїм функціоналом із сервером. Управління здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення. Внесення даних про відвідувачів за допомогою usb програматора в режимі реального часу. Необмежену кількість груп користувачів, з можливістю кожній групі надавати різні атрибути. Можливість інтеграції з іншими системами безпеки, наприклад, відкривати шлагбаум за номером машини.

Перевага, гнучкість налаштування, безліч функцій аналітики, практично необмежену кількість користувачів. Недолік, ціна вища ніж за автономну систему, налаштування системи краще довірити фахівцям.

Рішення яку систему контролю доступом краще вибрати, власник бізнесу повинен приймати сам, спираючись на свій бюджет і умови.

Інтернет-магазин Фортер має великий досвід у продажу, проектуванні та встановленні СКУДу для середнього бізнесу. Наші менеджери з продажу радо допоможуть підібрати ідеальний для вас варіант. Ваша безпека – наша робота!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram