Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи контролю доступу та обліку часу: які вибрати для великої компанії? Частина 3

Новини та статті 18/07/2019

Основна проблема великого бізнесу – це управління людським ресурсом. Якщо в компанії працює п'ятеро людей, власник завжди знає хто спізнюється, хто хворіє і т.д., коли в компанії п'ятсот або навіть тисяча робітників, проблемами відвідуваності повинен займатися цілий відділ, ось як раніше було, кожен співробітник підписує журнал відвідування на прохідній, потім на підставі цього журналу подається табель, якщо тебе не було на роботі, то ставиться прогул і можна позбудеться премії. Абсолютно безглузда робота за сучасних технологій. В інтернет-магазині Фортер Ви знайдете великий асортимент обладнання для системи СКУД, підприємства будь-якого масштабу.

Системи СКУД для великого підприємства діляться на системи управління персоналом та автоматизацію бізнес-процесів.

Велике підприємство це зазвичай, велика територія де потрібно забезпечити безпеку. Системи СКУД бувають автономні, це означає, що кожен контролер і зчитувач контролюють певну точку проходу та мережеві, де всі контролери та зчитувачі пов'язані в одну систему.

Технічне обладнання, яке використовується в системах управління систем доступу великих підприємств:

  • Зчитувачі краще використовувати мережеві, в них практично необмежену кількість користувачів і підвищена зносостійкість.

  • Для ідентифікації співробітників використовуються картки mifare, пульти, rfid чіпи, які можуть бути у вигляді браслетів, брелоків, "таблеток". Існує також біометрична система розпізнавання відвідувачів, цей тип зчитувачів є більш вимогливим до умов експлуатації та має високу вартість порівняно з іншими моделями. Але ідентифікатор завжди зі співробітником. Доцільно використовувати такий вид зчитувача на таких вхідних групах, де немає охоронця.

  • Контролер. Серце системи, у парі з мережевими зчитувачами використовуються мережні контролери. За допомогою програми управління системою контролю доступу можна задати розклад роботи кожного співробітника, зберегти в базі його фото, додати його до групи, а потім цій групі налаштувати різні права доступу до певних приміщень. Налаштувати синхронізацію цієї інформації з 1С, іншою програмою обліку або системою CRM.

  • Для фізичного обмеження проходу в системах управління доступом використовуються турнікети всередині приміщень, а зовні для контролю проїзду встановлюють турнікети або відкатні ворота. Турнікети в залежності від конструкції бувають, хвіртові, на одну або дві хвіртки, роторні турнікети та турнікет-трипод, яскравий приклад турнікети Київського Метрополітену. Також бувають повноростові турнікети, але вони рідко використовуються в офісних центрах або на виробничих підприємствах, їх встановлюють аеропорти, стадіони, торгові центри тощо.

  • Шлагбауми встановлюють на в'їзді на паркування підприємства. На стійку біля шлагбауму встановлюється зчитувач та водій машини, просто та зручно за допомогою картки чи пульта відкриває собі проїзд. Також можна підключити до контролера відеокамеру, із системою зчитування номерів та автоматизувати процес в'їзду машин підприємства на територію.

СКД для больших компаний

 

Навіщо СКУД великому підприємству?

Це чудова можливість автоматизації багатьох процесів. Як наслідок, керівник концентрується на вирішенні інших завдань і це дає новий виток розвитку бізнесу. Вся інформація надходить у режимі online, зменшується похибка у зв'язку з людським фактором. Внаслідок автоматизації прохідних, точок проїзду та доступу у приміщенні компанії, збільшується продуктивність праці та знижується фонд заробітної плати охоронців.

Фахівці інтернет магазину Forter, встановлювали та налаштовували системи СКУД для банків, заводів, фабрик, офісних центрів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram