Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи охорони периметра. Чи ефективно?

Новини та статті 27/09/2019

Системи охорони периметра – це обладнання для запобігання проникненню зловмисників на об'єкт. В інтернет-магазині Фортер представлений широкий асортимент датчиків для периметральної охорони Цей простий, але ефективний охоронний засіб широко використовується для захисту різноманітних об'єктів:

  • заводів, фабрик;

  • Територія магазинів;

  • Територія магазинів;

  • Агрофірм;

  • Садів та виноградників.

Скрізь є велика площа периметра, яку потрібно захистити, для цього доцільно використовувати периметральні бар'єри. Вони бувають наступних типів:

ІЧ-бар'єри. Система складається з двох пристроїв, що приймає та передає між двома цими елементами, встановлюється невидима людському оку інфрачервона лінія. Якщо хтось перетне цю лінію, частина, що приймає, передасть повідомлення про проникнення на охоронну централь сигналізації, яка в свою чергу включає сирену і передає тривожне повідомлення. Це найпростіший і доступний за ціною варіант системи охорони периметра. Основний недолік цієї системи в тому, що якщо зловмисник побачить даний датчик, він може проповзти під ним або зістрибнути з висоти і опинився поза зоною детекції. Також ІЧ датчики ми рекомендуємо використовувати тільки там, де є прямий рельєф і є можливість створити зону відчуження. Виробник рекомендує встановлювати ІЧ бар'єри уникаючи сонячного світла і далеко від автомобільних фар на спеціальні стійки.

Там, де нерівний рельєф, використовуються об'ємні випромінювачі. Бажано встановлювати на цегляні, кам'яні або бетонні паркани, важливо, щоб матеріал до якого був прикріплений датчик, не вібрував і не деформувався, коли зловмисник намагається проникнути на об'єкт. Датчик обсягу аналізує територію за висотою і шириною, при виявленні найменшого руху, передає сигнал на охоронний пульт.

охрана периметра

 

Активний об'ємний охоронний датчик для своєї роботи використовує радіовипромінювання, це дуже ефективний метод детекції, але такі датчики не можна використовувати там де є люди. Об'ємні випромінювачі також при установці вимагають створення зони відчуження, щоб уникнути помилкових спрацьовувань.

Ми розглянули два основні види устаткування охорони периметра. Ефективність систем охорони периметра досить висока, при грамотному поєднанні датчиків виявлення камер відеоспостереження, ви зможете при мінімальному людському ресурсі захистити периметр будь-якого об'єкта від проникнення. Для отримання додаткової інформації звертайтесь в інтернет магазин Forter за телефонами, вказаними на сайті.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram