Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи пожежної сигналізації: класифікації та їх технічні характеристики

Новини та статті 30/09/2015

Серед безлічі різноманітних корисних людині пристроїв своє важливе місце займає пожежна сигналізація. Деякі з нас не з чуток знають, яким лихом може обернутися легке іскріння проводів або займання недбало покинутого недопалка. «Але ж можна було уникнути пожежі», - думаємо ми. Але, на жаль, вже пізно.

Таким чином приходимо до того, що недооцінювати небезпеку пожежі не варто. Тим більше, що все необхідне для забезпечення власної безпеки, захисту життя Ваших рідних та збереження майна (як удома, так і на виробництві або в офісі) є в нашому інтернет-магазині.

Прибор приемно-контрольный Венбест Дозор-8 МА

Найбільш ефективною є автоматична система оповіщення.

Система автоматичної пожежної сигналізації встановлюється як у великих підприємствах, і у приватних будинках і квартирах. Ми пропонуємо готові комплекти, які досить прості у встановленні, а також комплектуючі до них.


Составляющие автоматической пожарной сигнализации

Охоронне та протипожежне обладнання поділяється на три основні категорії:

  • порогова сигналізація. Робота датчика заснована на його чутливості до певного подразника. В даному випадку йдеться про тепло або дим. Коли концентрація диму чи рівень температури досягає порога реагування датчика, сповіщувач спрацьовує. Крім того, у даній системі групи датчиків включені до окремих пожежних шлейфів. І під час спрацювання сигналу на контрольній панелі відображається лише номер шлейфу.

Плюси: найнижча вартість.

Мінуси: невисока оперативність реагування та неповна інформативність отриманих сигналів.

Пороговая сигнализация

  • адресно-опитувальна сигналізація. Робота пожежної сигналізації такого типу базується на контакті контрольної панелі та датчика. Пульт, що приймає, аналізує дані, отримані від сповіщувача, і реагує на зміну його стану. Отримані дані класифікуються за шкалою «Норма» – «Несправність» – «Пожежа».

Плюси: гарне співвідношення ціни та якості, досить висока інформативність, можливість контролю стану датчиків.

Мінуси: невчасне виявлення займання.

Адресно-опросная пожарная сигнализация

  • адресно-аналогова сигналізація. Не датчики, а контрольна панель веде контроль стану об'єкта, що охороняється. Панель у разі – складний прилад, який збирає інформацію від сповіщувачів і оцінює ступінь аварійності конкретної ситуації.

Плюси: висока швидкість виявлення займання, функціональність (економія на монтажі та розхідниках), можливість здійснювати контроль стану сповіщувачів.

Мінуси: найвища вартість.

Таке обладнання – найнадійніше та найефективніше.

Адресно-аналоговая пожарная сигнализация

Пожежна сигналізація також класифікується за способом передачі сигналу:

  • бездротова сигналізація. Це мінімум оснащення за його високої ефективності. Зберігається естетика приміщення, тому такий тип обладнання схожий на тих, хто планує змінювати місце проживання або оренди офісу. Встановлення та експлуатація пожежної сигналізації не потребують спеціальних навичок. Система може бути розширена у майбутньому (наприклад, додатковими датчиками).
  • провідна сигналізація. Має нижчу вартість, датчики можуть встановлюватись на будь-якій відстані від централі, фізичні перешкоди не впливають на роботу обладнання. При цьому є залежність від електроживлення. Важко приховати наявність обладнання.
  • GSM-сигналізація. Може застосовуватись для охорони будь-яких об'єктів. Централь охорони отримує сигнал GSM-каналом. При цьому сповіщення про зміну стану системи надходить власнику (це може бути дзвінок на мобільний або SMS-повідомлення).

Пожежна сигналізація, яку можна купити в інтернет-магазині «Фортер», стане надійним захисником Вашого спокою і гарантією впевненості в завтрашньому дні.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram