Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи захисту від протікання води

Новини та статті 13/05/2015

Як і будь-які інші системи, у представлених є свої плюси та мінуси.


Основні переваги та недоліки систем

Коли йдеться про переваги систем усунення протікань, то, насамперед, слід виділити їх доступність. Купуючи таке обладнання для свого будинку чи офісу, ви платите один раз – за покупку. Ціна систем мала, якщо порівнювати із грошима, які часом доводиться платити за затоплення сусідів. Порадує широкий асортимент представлених систем. До вашої уваги представлені різні варіанти та моделі, яка підійде вам – вибираєте самі. Всі системи відрізняються між собою за певними параметрами, залежно від своїх цілей ви зможете вибрати найкраще для себе.

Система дозволяє використовувати одразу кілька датчиків. Якщо площа приміщення, що обслуговується, досить велика, то, купивши кілька приладів, ви зможете позбавитися від ймовірності протікання води на підлогове покриття.

У недоліках систем виділяється лише один пункт. Після покупки вам потрібно буде прокласти дроти і зробити укладання кабелю, що може не найкраще позначитися на ергономічних показниках приміщення. Але виробники систем затоплення не стоять дома і намагаються з цим мінусом боротися. На сьогоднішній день системи Neptun працюють на основі передачі радіосигналу і не потребують додаткового монтажу проводів.


Основні складові систем

В основі систем протікання води лежить три основні компоненти, які виступають гарантами відсутності витоків та повної їх ліквідації. Перший – це датчик протікання води. Він має форму циліндра і монтується у приміщеннях, де є ризик затоплення, наприклад, у ванних кімнатах, туалетах та кухнях.

Другий елемент – це блок керування, який працює у тісній співпраці з датчиком. Коли другий фіксує факт потрапляння води на підлогу, він передає сигнал блоку. Друга складова системи протікання виглядає як модуль невеликих розмірів, який можна встановлювати у будь-яких місцях. Устаткування працює як в автономному режимі, так і в ручному, тобто ви самостійно зможете припинити подачу води в разі потреби. Після отримання блоком керування сигналу від датчика, у роботу вступають треті складові системи - запірні клапани. Саме вони дозволяють усунути ймовірність протікання води. Вони припиняють її подачу та захищають вашу нерухомість від негативних наслідків.

Саме такі складові входять до складу систем протікання Neptun та Аквасторож. Важливим є той факт, що датчики затоплення ви зможете використовувати в будь-якій кількості, що гарантує максимальний захист у випадках затоплення навіть на великих площах.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram