Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системы контроля доступа для учебного заведения

Новини та статті 08/02/2016

Дедалі більше установ починають приділяти підвищену увагу безпеці. Аеропорти, вокзали, торгові центри, стадіони та ін. Словом, будь-яке місце, де знаходиться велике скупчення людей – це ризик. І вимагає від охорони підвищений рівень уважності та пильності.

Вищі навчальні заклади не є винятком. Адже в момент навчального процесу в них перебуває до 10 тис. осіб, а у найбільших ВНЗ країни і більше. Для забезпечення безпеки такої кількості людей все частіше стали встановлювати контроль доступу на прохідний університет – СКУД. Це технічний пристрій (турнікет, шлагбаум), мета якого: обмеження, реєстрація та контроль проходу людей на задану територію. Найвідоміші виробники - Tiso, APOLLO, Lenel Systems International та ін.

Всі студенти, а також викладачі та технічні працівники отримують пропуск – безконтактні карти доступу.

Бесконтактная карта доступа СКУД

Вони автоматично зчитуються під час проходу, ідентифікуючи таким чином людину. Якщо інформація правильна, дозволяють прохід.

Додаткові завдання СКУД для навчальних закладів:

  • облік робочого часу;
  • ведення бази даних відвідувачів/персоналу;

База данных персонала

  • віддалене управління;
  • інтеграція із системою відеоспостереження;
  • із системою охоронною або пожежною сигналізацією.

Все це розширює можливості та централізує систему управління безпекою. А значить, дає можливість швидко реагувати на загрози, що виникли.

Система контролю доступу для інституту також може бути використана для обліку відвідуваності лекцій. До бази даних СКУД слід занести розклад занять, семінарів тощо. Там же зберігається час приходу та догляду кожного студента, який потім порівнюється з часом його занять.

Якщо вам потрібно купити систему контролю доступу для ВНЗ і ви роздумуєте, де знайти відповідний варіант за оптимальною ціною, зверніться в інтернет-магазин Фортер. Ми спеціалізуємося на комплексах безпеки, наші фахівці проконсультують вас з усіх питань. Також ми пропонуємо послуги, пов'язані з монтажем. Вам не доведеться витрачати цей час. Ми доставимо та встановимо куплене обладнання самі на ваш розсуд.

Пам'ятайте, що контроль доступу до прохідної навчального закладу це не тільки важливий елемент безпеки, але й дисципліна персоналу. За допомогою спеціального програмного забезпечення можна вести облік проведеного на робочому місці часу, запізнень та відсутності кожного працівника.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram