Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Скремблер - пристрій, який убезпечить ваші телефонні розмови

Новини та статті 16/10/2019

Натан Ротшильд, засновник величезної банківської династії Ротшильтів, як сказав цю фразу, яка відразу стала крилатою "Хто володіє інформацією, той володіє світом". А інформація має особливу цінність, якщо вона своєчасна, правдива та конфіденційна.

Смартфон або мобільний телефон, що служить для передачі звукової та текстової інформації на далекі відстані, життя сучасної людини складно уявити без цього блага цивілізації. За допомогою смартфонів бізнесмени проводять переговори, обговорюють умови співпраці і укладають багатомільйонні контракти, адже це так зручно, перебуваючи у своєму офісі або навіть у своєму будинку, мати можливість поспілкуватися з партнерами з будь-якої точки світу. Але в цьому полягає і небезпека, все більше людей починає помічати, що наші телефони прослуховуються і це не параноя, варто вимовити ключове слово, наприклад кросівки і реклама цього спортивного взуття буде переслідувати вас по всіх соціальних мережах.

У 2019 році величезну соціальну мережу Facebook оштрафували на рекордні 5 мільярдів доларів США за порушення конфіденційності користувачів. Можливості декодування розмов вражають при аудиторії в 87 мільйонів осіб (саме стільки облікових записів зареєстровано), при цьому розшифровували листування, а також голосові повідомлення.

Якщо особиста інформація простих громадян зазнала злому, що можна говорити про сильних світу цього. При цьому зламати телефон віддалено, відправивши на телефон повідомлення або email дуже просто, хакери можуть отримати контроль над вашою інформацією за лічені хвилини.

Що таке скремблер?

Скремблер це електронний пристрій, який приєднується до телефону як гарнітура, і за допомогою багаторазового декодування захищає телефонні переговори від прослуховування. При цьому він однаково ефективний під час прослуховування через телефон та через оператора.

 

Як використовувати скремблер?

Підключіть пристрій до телефону. Під час телефонної розмови дочекайтеся звукового сигналу, який означає початок режиму кодування. Скремблер багаторазово кодує інформацію, через це голос співрозмовника може трохи спотворюватися, говоріть повільно і виразно. При підключенні скремблера необхідно вести переговори через нього або через навушники, пристрій має вбудований динамік і мікрофон. Досить невисока ціна скремблера дозволяє створити повністю кодовану мережу для керівників компаній, політичних партій тощо. Працює автономно за допомогою вбудованого акумулятора.

Інтернет-магазин Forter має широкий вибір обладнання для захисту переговорів. Ми професіонали своєї справи та проведемо повну консультацію та допомогу у підборі апаратури для захисту інформації. Також у нас на сайті ви зможете знайти обладнання для пошуку прихованих жучків та радіозакладок, детектори прихованих камер, пошукові комплекси та багато іншого.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram