Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Список необхідного спорядження для походів

Новини та статті 14/06/2016

Турист - людина, яка готова до далекого переходу в будь-яких умовах. Звичайно, в зимову хуртовину або в дощ у горах краще пересидіти з гітарою в мисливській хатинці. Але якщо запастися правильним спорядженням для туризму, то ці погодні умови не страшні.

Будь-хто, хто освоїв золоте правило про те, що вихід із намету має дивитися у бік спуску з гори, вже має свій список необхідного в подорожі обладнання. Звичайно ж, є загальноприйняті норми – обсяг рюкзака (для чоловіків – 80 літрів, жінок – 70 літрів), черевики, каремат, фляги для води, ніж, білизна тощо. Список настільки великий, що в одному місці придбати всі його елементи неможливо. Ми розглянемо, яке обладнання для літнього походу пропонує каталог інтернет-магазину Фортер. Зауважимо, що багато із запропонованого практично знадобиться і в інших сферах нашого життя - в автомобілі, на дачі і т.д.

Отже, привабливі ціни на сайті Фортер на першу групу обладнання – ліхтарі:

- класичні;

- налобні.

Налобный фонарь

Окремою позицією можна назвати сегмент високоякісних освітлювальних пристроїв виробництва Maglite. Крім них, популярні моделі та аксесуари до них від Powercom, Petzl, Fenix, Led-Lenser і т.д. Вартість – від 65 до 14 000 грн. Але й за потужністю променя вони різняться – можуть освітлювати шлях від 50 до більш ніж 500 м. Лампочки – криптонові, світлодіоди.

У перелік спорядження для походу необхідно включити сумку, рюкзак. Наприклад, такий, як польовий триденний рюкзак LRPB-3D (Long Range Patrol Backpack-3Day) PROF1 Group BP9438JBS. Це універсальний рюкзак, розрахований на розміщення в ньому всього, що потрібно туристу, рибалці, мисливцеві або військовому фахівцю в автономному поході на 3 дні.

Полевой рюкзак

При виборі такого спорядження необхідно приділяти особливу увагу:

 • якість матеріалу (у прикладі застосована 1000D Cordura – особливо міцна непромокальна тканина);
 • якість фурнітури;
 • кількість відділень та спосіб їх відкриття (захист від дощу тощо);
 • загальний об'єм;
 • можливість кріплення зовнішнього, «навісного» спорядження – підсумків тощо.

Ножі, мультитули - предмети, без яких краще взагалі не виходити. Це спорядження для туризму представлене в широкому асортименті – функціональний та ціновий діапазон дозволить підібрати пристрій точно під Ваші вимоги:

 • туристичні;
 • рибальські;
 • мисливські;
 • мультитули (складні) і т.д.

Виробники – Ego, Ganzo, Gerber, найвідоміший Leatherman, Victorinox, Morakhiv.

Не зайвим буде взяти із собою:

 • фляги різної ємності або навіть гідросистеми;
 • бінокль чи монокуляр.

Бинокль

Якщо перші – традиційний елемент у спорядженні для походів, то мандрівник із біноклем – це вже професіонал у туризмі. Карта, компас, навігаційне обладнання та бінокль від Vixen, Levenhuk або Konus – обов'язкові, щоб вчасно повернутися додому!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram