Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Системи контролю протікання води: головні переваги

Новини та статті 09/11/2015

Неполадки з водопостачанням, витік води через необачність – справа звична для більшості житлових будинків, а також одна з основних проблем мешканців, адже усунення таких неполадок завжди є досить складним і витратним. Тому найкраще постійно відстежувати цей процес, щоб запобігати аваріям, для чого, власне, і були створені системи контролю протікання води.

Основними складовими такої системи є датчики, контролер датчиків, запірні арматури з електроприводами - простий, але високоефективний комплекс, що попереджає у вигляді світлової та звукової сигналізації про витік, що запобігає подачі води методом блокування запірних клапанів і допомагає захистити від неприємностей як своє майно, так і майно сусідів. Після того, як аварія усунена блокування запірних клапанів знімається за допомогою кнопки контролера.

Состав системы контроля протечки воды

Переваги систем контролю протікання вод

Розглянемо основні переваги цих систем. По-перше, сучасні комплекси ефективні під час експлуатації як у житлових будинках, і у різноманітних промислових, адміністративних, складських приміщеннях. По-друге, автоматика відключення води у разі аварії у рази підвищує безпеку використання сучасних гідроприладів. Ще одна перевага полягає у наявності джерел безперебійного живлення, які здатні підтримувати комплекс у робочому стані навіть за відсутності центрального електропостачання. При подачі електрики батарея перебуває у стані підзарядки.
 

Принцип роботи системи та її можливості

Надійність системи водопостачання підвищується при використанні шарових кранів з електроприводами, характеристики яких забезпечують максимальний захист від протікання. Живлення вузлів відбувається при напрузі 5 ... 12В, що абсолютно безпечно для людини, але і подача струму здійснюється тільки за необхідності, а в режимі очікування кульові приводи знеструмлені. Важливим є фактор низького енергоспоживання систем, адже їх елементи споживають електрику лише при відкритті та закритті кранів.

Варто згадати і про самоочищення сучасних конструкцій контролю протікання води, необхідність якої пов'язана з появою на внутрішніх стінках труб природних сольових відкладень. Усунення таких на системних вузлах відбувається при періодичному короткочасному перекритті кульових кранів. Антикорозійне покриття всіх компонентів, що контактують з водою, дозволяє значно продовжити термін їх служби.

Системи здатні контролювати досить великі площі, адже до контрольної панелі за бажання можна підключити необмежену кількість датчиків.

Система контроля

Датчики, що працюють за принципом бездротової ретрансляції сигналу, можуть бути встановлені на будь-якій відстані від контролера. У сучасних конструкціях практично вирішено проблему помилкових спрацьовувань датчиків, а також реалізовано кілька ступенів захисту.

Для простих обивателів, які вирішили купити комплект системи контролю протікання води, важливою є простота монтажу. Кожен комплект супроводжується детальною інструкцією щодо встановлення всіх елементів, що звільняє від необхідності запрошувати з цією метою фахівців та дозволяє встановити систему самостійно.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram