Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Сучасні охоронні системи для будь-якого бізнесу

Новини та статті 11/10/2019

У сучасному світі люди мають зацікавленість у забезпеченні безпеки себе та своєї сім'ї. Безпека це базова потреба людини, як харчування чи сон. Кожні два роки в німецькому Ессені відбувається міжнародна виставка Security, площа якої понад 75 тисяч квадратних метрів, а кількість відвідувачів понад 50 тисяч осіб. Один тільки цей факт свідчить про те, що інтерес до теми безпеки у сучасного суспільства є і попит тільки зростатиме.

Сучасні системи сигналізації

Існує кілька видів сучасних систем сигналізації:

  • Автономна;
  • GSM сигналізація;
  • Пультова охорона

  Як вибрати, яку сигналізацію сигналізацію краще встановити? Все дуже просто, вид сигналізації визначається згідно з місцем встановлення системи. Там де немає gsm зв'язку і немає поблизу агентств, які надають охоронні послуги, може бути достатньо автономної сигналізації з гучною сиреною. Для захисту приватних будинків, квартир, офісів часто використовується сигналізація gsm, дані передаються власнику приміщення на телефон за допомогою sms, дзвінка або push повідомлення. Найдорожча система, це пультова охорона, але вона при цьому ще й найефективніша, при проникненні на об'єкт сигналізація відправляє тривожне повідомлення на пульт охоронної організації і протягом 10 хвилин виїжджає група швидкого реагування. Функціонал сигналізації багато в чому залежить від датчиків, які встановлені на об'єкті.

  ССучасні системи сигналізації за останні кілька років обзавелися дружнім для користувача інтерфейсом. Минули часи, коли для налаштування сигналізації необхідно було відправити 10 смс зі спеціальними кодами, зараз для налаштування необхідно мати тільки смартфон, практично всі великі виробники охоронних систем випустили програми для налаштування та керування системою сигналізації. При цьому датчики можна прив'язати буквально за пару секунд, просто вважаючи QR code.

  Відеоспостереження сучасне та зручне

  Великий ривок у розвитку відеоспостереження стався з приходом технології AHD. Це обладнання має вартість аналогового за ціною цифрового. Поліпшилася якість одержуваного зображення і збільшилася дальність передачі сигналу, тепер можна з легкістю передавати по коаксіальному кабелю відеоінформацію, і не потрібно використовувати спеціальні балуни та підсилювачі сигналу. Відеоспостереження зараз це просто і зручно, вартість простого комплекту в інтернет-магазині Фортер стартує від 100 у.о., що робить таку систему безпеки доступною для широкого кола споживачів. Монтаж та налаштування параметрів комплекту на дві камери може користувач зробити самостійно, для цього не потрібно спеціальних знань та умінь.

   

  Система безпеки для бізнесу насамперед залежить від масштабу підприємства. Керівник повинен сам позначити вразливі зони, та в залежності від них надати найкращий захист. На нашому сайті представлено обладнання для будь-якого бізнесу, від простого домофону до складної багаторівневої системи СКУД.

  Інтернет-магазин Forter – це надійний постачальник сучасних систем безпеки. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту, щоб задовольнити запити найвибагливішого споживача. Якщо у вас залишилися питання, звертайтесь за телефонами, вказаними на нашому сайті.

  Новини та статтіУсі статті

  Усі статті
  Telegram