Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Сучасні відеодомофони для компанії чи офісу

Новини та статті 10/08/2015

Мій батько – власник невеликої фірми, яка надає послуги. До офісу щодня припадають десятки людей, а іноді й сотні. І він задумався про те, щоб купити відеодомофон в офіс, який зможе забезпечити безпеку. Відеодомофон є складною системою обладнання, яка налічує в собі кілька елементів. Найчастіше він входить у комплект охоронних систем, які мають забезпечити цілісність виконуваного завдання. Сьогодні найбільш популярними моделями домофонів серед наших покупців є Commax CDV-70A та Arny AVD-NG791. Перша представлена модель передає зображення у дуже високій якості, а також має цілком прийнятну ціну. Друга модель може гідно конкурувати з нею. Обидва пристрої вже встигли себе чудово зарекомендувати на вітчизняному та світовому ринку.


Які завдання стоять перед домофоном?

Кожен охоронний пристрій повинен відповідати за завдання, які перед ним ставляться. Щорічно функціонал домофонів збільшується, при цьому додаються обов'язки. Серед них можна виділити:

  • Можливість проведення переговорів через аудіотубку;
  • Обмеження доступу до будь-якого приміщення;
  • Можливість керування дистанційно;
  • Фіксування відвідувачів за допомогою відео та фотокамери.

Серед розширених функцій пристрою можна виділити можливість збереження в архіві об'ємних інформаційних даних з подальшим відтворенням. В ідеалі домофон повинен мати додаткове джерело живлення (батарею або акумулятор), щоб безпека у вашій компанії чи офісі не залежала від мережі електроенергії.


Завдання, що виконуються домофоном в офісі

За рахунок відеодомофона двері залишаються в офісі постійно зачиненими, при цьому потрапити туди сторонні особи без вашого відома не зможуть. Щоб відкрити двері, гість повинен натиснути відповідну кнопку і пояснити мету свого візиту. Відповідно, на спеціальному моніторі буде видно обличчя відвідувача.

Монтаж електронного замка провадиться в залежності від типу вхідних дверей, а також необхідних завдань для виконання. Дуже важливо встановити доводчик дверей, який в екстрених ситуаціях не дозволить зачинитися двері. Якщо ваша компанія досить велика, то краще обладнати відразу кілька переговорних пристроїв, щоб відвідувач міг поспілкуватися з необхідним чоловіком без відриву від робочого процесу.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram