Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Сучасні відеодомофони для приватного будинку

Новини та статті 22/12/2015

"Мій дім моя фортеця!". Цю фразу ми часто повторюємо навіть для себе, майже фізично відчуваючи за нею затишок власного житла, в якому можна відпочити, іноді сховатися. Відокремлюючи ритм життя, що несе, за межами стін від можливості випасти з нього на деякий час, побути з сім'єю або одному, дозволяючи собі прийняти або відмовити у вході непроханим гостям… Ваш надійний асистент на вході – сучасний, багатофункціональний домофон.

Все частіше про цей пристрій говорять як про надійну та просту у використанні систему безпеки, ніж як про просто пристрій віддаленого керування відчиненням та зачиненням дверей. Чому так?

Візьмемо для прикладу приватний будинок - повноцінну заміську нерухомість, або навіть невелику, але дорогу серцю дачу і домочадців, що живуть в них. Донедавна основним пристроєм ідентифікації гостя та пристроєм, що дозволяє віддалено впустити його, був звичайний аудіодомофон. Сьогодні все більшої привабливості та популярності набувають (особливо у придатності до приватного володіння) відеодомофони.

 

Яку модель вибрати для будинку?

Що можна підібрати на ринку із останнього для свого житла? Купити відеодомофон пропонує за гарною ціною та у чудовій якості інтернет-магазин Фортер. Які пристрої можуть і обов'язково підійдуть до приватного будинку? Існує кілька варіантів. Давайте розглянемо їх уважніше.

Відеодомофон конструктивно складається з панелі виклику (встановлюється при вході в житло або, в нашому випадку, на воротах або паркані в місці проходу (хвіртки), камери відеоспостереження та дисплея. Оскільки заміська нерухомість, або приватна садиба в межах міста, найчастіше має кілька вхідних груп, то необхідно підбирати моделі з можливістю підключення кількох відеокамер та панелей викликів.

Схема видеодомофона для частного дома

Як правило, модуль виклику господарів – броньований пристрій (в антивандальному виконанні). Оскільки він знаходиться зовні приміщень, його виготовляють у пило-вологозахищеному варіанті із класом захисту IP65. Перевірити цей параметр можна в техпаспорті пристрою або документі про правила його експлуатації.


Камери відеоспостереження також мають бути повністю готовими до роботи в умовах складних погодних умов. У північних районах країни переважно застосовувати відеокамери в термокожухах з підігрівом. Місце встановлення цього обладнання – в недосяжних для вандалів затишних куточках, камера може бути як вічко, інтегроване в панель виклику.


Серце відеодомофона – модуль відображення відеоінформації із вбудованим блоком обробки інформації та керуванням системою. Зовні це цифровий кольоровий монітор розміром від 7 дюймів. Деякі його моделі мають можливість сенсорного керування, інші мають поряд спеціальну клавіатуру. Особливість блоку керування – до нього може підключатися не лише кілька відеокамер та викликних панелей, а й датчики відкриття дверей, вікон, інше кінцеве обладнання охоронного призначення. Більшість відеодомофонів оснащені декількома інтерфейсами для керування автоматичними запірними пристроями – дверима, шлагбаумами, автоматичними гаражними воротами тощо.

Тепер про додатковий функціонал, що має явний характер обладнання систем безпеки – СКУД (система контролю та управління доступом). Насамперед, розширена система ідентифікації особистості. Крім широкого набору видів електронних ключів (мітки, пластикові картки тощо), застосовуються і заздалегідь прописані сценарії «відпрацювання» нестандартної чи штатної ситуації проходу людей усередину периметра.

Цікава і широко застосовується власниками приватних будинків функція віддаленого перегляду навколишнього оточення в районі дверей (хвіртки). Загальноприйнято включення відеозапису під час потрапляння в контрольовану зону (визначається датчиком руху) будь-якого відвідувача.

Удаленный просмотр по видеокамере

Крім того, якщо в будинку знаходиться неповнолітній член сім'ї або людина з обмеженою можливістю пересування, можна віддалено керувати відкриттям дверей.

Звичайно, кількість пристроїв, що підключаються, і функцій відеодомофона залежить від його вартості і готовності витратити на нього певну частину сімейного бюджету. Онлайн-каталог Фортер містить широкий асортимент цих пристроїв, які пропонуються за висококонкурентною вартістю. Ви обов'язково знайдете собі свій варіант відеодомофона з переліку представлених марок - Commax, ARNY, V3C, Slinex і т.д.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram