Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Супервигідна пропозиція від інтернет-магазину Фортер – комплекти систем відеоспостереження CoVi Security із жорсткими дисками!

Новини та статті 15/12/2015

Пропонуємо до вашої уваги новинку інтернет-магазину Фортер і пропонуємо купити систему відеоспостереження з жорстким диском. Дана пропозиція стане ідеальним рішенням для створення повноцінного охоронного комплексу в будь-якому приміщенні та спостереженні за різними об'єктами. Достатньо лише підключити всі складові та почати експлуатацію. Конструкція всіх елементів проста: вам не потрібні особливі знання чи навички. Налаштування також не становить жодної складності, ви заощадите не тільки витрачений час, але й власні гроші. Адже придбати комплект із жорстким диском набагато вигідніше, ніж усі компоненти окремо, тому інтернет-магазин Фортер пропонує вибрати комплект відеоспостереження з HDD об'ємом 500 Гб або 1 Тб.

Зробивши вибір на користь такого набору, ви не зіткнетеся з необхідністю самостійно розбиратися з усіма параметрами та вимогами до підключення. Достатньо лише приєднати HDD до відеореєстратора та розпочати роботу. Причому підійде система як домашнього спостереження, так монтажу в офісі чи підприємстві. Весь комплект був заздалегідь налаштований фахівцями під експлуатацію, тобто. він готовий до подальшого монтажу покупцем "з коробки". Все, що потрібно зробити для створення повноцінної системи відеоспостереження – зробити монтаж камер, підключити їх до відеореєстратора, і контролююча система функціонуватиме. Такий варіант буде ідеальним для тих, хто не має часу на тестування та налаштування всього обладнання. Система відеоспостереження з жорстким диском – це досить доступна, комфортна та дуже якісна пропозиція.

Дане обладнання постачає компанія CoVi Security, офіційним представником якої є Forter. Кожен комплект має різну кількість камер, причому вони можуть бути як купольними, так і вуличними.

Така вигідна пропозиція не залишить байдужими поціновувачів власної безпеки. Зверніть увагу на комплектацію: є всі кабелі і перехідники для максимально швидкого монтажу, реєстратори мають спеціальні виходи для підключення до монітора або телевізора.

Меню на пристроях повністю русифіковано та готове до подальшої комфортної експлуатації.

Не пропустіть хорошого шансу придбати надійну охоронну відеосистему, яка забезпечить максимальну безпеку за вигідною ціною!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram