Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Suresafe (Сюрсейф)


Suresafe Компанія Suresafe (Сюрсейф) – це провідна компанія, яка займається виробництвом, експортом продукції для персональної безпеки. Зокрема, задля забезпечення інформаційної безпеки.
Розпочавши роботу в 1980 році в промисловому серці Тайваню - в місті Тайнань, компанія швидко зайняла лідируючі місця в галузі, завдяки сучасним рішенням та високій якості кінцевого продукту. На сьогоднішній день у місті Тайнань знаходяться виробничі потужності, штаб-квартира компанії та відділ інновацій.

У 2010 році компанія Suresafe визнана компанією Тайваню, що найбільш швидко розвивається. Секрет успіху простий – це щорічний випуск нових моделей , при цьому продукція компанії Suresafe завжди на крок попереду конкурентів.

Індикатор поля Suresafe

Пріоритетною продукцією компанії є обладнання для виявлення жучків , прихованих відеокамер і пристроїв, що прослуховують, GPS-маячків. Ринок шпигунських примочок не стоїть на місці, постійно розробляються все і непомітніші і мініатюрні пристрої, які все ретельніше ховаються від жертви. Тому відділ інновацій компанії Suresafe завжди тримає руку на пульсі даного ринку, спеціально закуповується величезна кількість пристроїв, що прослуховують, і вже на них тестується кінцева продукція Сюрсейф.

Керівництво компанії позначило чіткий курс роботи, - Наші клієнти не можуть знати, з чим їм доведеться боротися, ми гарантуємо, що за допомогою нашого обладнання виявиться будь-який пристрій, починаючи від самопального жучка, і закінчуючи професійним шпигунським обладнанням.

Перевагою компанії Suresafe є те, що виробничі потужності базуються біля штаб-квартири компанії. На противагу всесвітньо відомим брендам, компанія Suresafe зацікавлена у найменшому відсотку шлюбу та постійному контролі над виробничим процесом.

Сертифікованим дилером Suresafe на території України є компанія Фортер. Для того щоб стати сертифікованим дилером компанії Suresafe потрібно:

  • Постійна наявність товару;
  • Власний сервісний центр;
  • Успішна робота над ринком країни щонайменше 5 років;
  • Власна виставкова зала.

Все це є у компанії Фортер, для детальної консультації та демонстрації товару відвідайте виставковий стенд у нашому офісі, де Ви відразу зможете купити індикатор поля Suresafe .

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram