Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Світлозвукові пристрої: як вибрати вуличну сирену

Новини та статті 27/08/2019

Зараз у зв'язку зі зростанням злочинності все більше людей цікавляться як вибрати недорогу і надійну вуличну сирену. Що таке сирена, це простий елемент охоронної сигналізації, який працює завдяки фізиці та силі Лоренца, конструкція складається з постійного магніту та котушки, до котушки прикріплена мембрана, коли спрацьовує датчик сигналізації, охоронна централь подає електрику на котушку, від цього котушка коливається та відбувається перетворення електричних сигналів у звукові. Ми в інтернет магазині Фортер за своїм досвідом можемо сказати що чим простіше система безпеки, тим надійніше вона працюватиме.

Куди найчастіше встановлюють вуличні сирени?

По-перше, є такі типи об'єктів, де затримати злочинця, це не першочергове завдання, достатньо злякати зловмисника. Для того щоб розуміти підійде для Вас вулична сирена чи ні, як охоронний засіб, Вам необхідно відповісти тільки на одне питання, якщо сирена спрацює, є шанс, що хтось прийде на об'єкт?

Звичайно, сфера застосування такого обладнання величезна, але найчастіше їх використовують для віддалених територій заводів, фабрик, комбінатів, ферм, для захисту території приватного будинку, дачі, гаража, для охорони магазину або кіоску який знаходяться на ринку або базарі.

Які сирени бувають?

Сирени за своїм типом підключення поділяються на провідні та бездротові, і на вуличні та внутрішні. При цьому парадокс у тому, що внутрішні провідними можуть бути, а вуличні бездротовими не бувають ніколи.

уличная сирена

 

Як вибрати якісну вуличну сирену?

Корпус. При виборі світлозвукового охоронного пристрою зверніть увагу на якість виконання. Необхідною умовою є захист від вологості та пилу. Деякі вуличні сирени обладнані вбудованим тампером, тампер це пристрій, який включить оповіщення сирени, якщо її захочуть вкрасти. Вибирайте моделі, які виготовлені з металу або товстого пластику, т.к. через особливості конструкції динамік не може бути абсолютно герметичним, при встановленні розміщуйте сирену так, щоб уникнути прямого попадання води, під козирок, фронтон даху і т.д.

Гучність. Гучність сирени в залежності від моделі варіюється від кількох десятків до сотні децибелів і вище. Але, при використанні сирени, яка голосніше ніж 120 дБ, необхідно захистити слух людей, що знаходяться в безпосередній близькості. Дуже гучні пристрої краще не встановлювати у безпосередній близькості від житла людини. Також перед покупкою, якщо є така можливість попросіть продавця продемонструвати гучність сирени, у Києві ви можете відвідати виставковий зал інтернет-магазину Фортер, для покупців з регіонів наші менеджери можуть зняти для вас порівняльне відео, тому що, як показує практика, у пристроях різних виробників при однакових зазначених технічних параметрах гучність може відрізнятися.

Бренд. Рекомендуємо купувати сирени перевірених торгових марок, які давно продаються на території України та мають власний сервісний центр. Ми не рекомендуємо купувати сирени з відомого китайського сайту і встановлювати їх разом із сигналізацією купленої наприклад у forter.com.ua, адже через неякісну сирену може стати непридатною вся охоронна система.

Охоронна сирена для вуличної установки – це простий і незамінний елемент будь-якої системи безпеки. Дотримуючись нескладних правил, ви зможете купити вуличну сирену, яка буде вірою та правдою вам служити довгі роки.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram