Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Технічне обслуговування систем відеоспостереження. Плюси професійного сервісного обслуговування систем спостереження

Новини та статті 04/04/2016

Всі системи відеоспостереження – це набір дорогого обладнання, за яким потрібний професійний догляд та регулярні профілактики. Лише грамотний догляд зможе продовжити термін служби та забезпечити ефективну працездатність за будь-яких умов. Устаткування, яке Вам встановили, є простим і доступним у використанні, і водночас найпотужнішим у забезпеченні безпеки сьогодні. Ви, зрозуміло, і самі зумієте зробити діагностику, але у разі виявлення несправності варто звернутися до фахівців за технічним або у гіршому випадку ремонтним обслуговуванням. Наші спеціалісти регулярно проводять діагностику комплексів відеоспостереження на предмет їх несправностей, тому виявити точкову проблему в роботі всієї системи, не складе труднощів.

Технічне обслуговування відеоспостереження - це досить-таки відповідальна робота, що вимагає спеціальних навичок у підтримці працездатного стану всього комплексу системи. Обслуговування відбувається протягом усього терміну експлуатації. Ось чому таку роботу слід довіряти кваліфікованим фахівцям. Щоб Ви були впевнені як технічне обслуговування нашого персоналу, ми укладаємо договір між Підрядником (нами) та Замовником (Вами), в основу якого і входить належне обслуговування камер спостереження та всієї системи повністю.

Видеонаблюдение - обслуживание

Наші працівники відповідають за виконану роботу, тому з особливою уважністю ставляться до справності кожного елемента. Спеціалісти нашої компанії мають широкий досвід в обслуговуванні більшості комплексів відеоспостереження провідних компаній усього світу, таких як Panasonic, KTC, Sunnel, STS, ATIS та інших.

Бренд Atis

Сервісне обслуговування систем відеоспостереження компанії Фортер складається з разових та періодичних робіт, що підтримують обладнання у належному та працездатному стані. Ми надаємо Вам не тільки ремонтні, а й профілактичні роботи, націлені на ефективну роботу системи спостереження. При необхідності фахівці компанії зможуть зробити демонтаж непрацездатних та успішну заміну нових, справних елементів. За бажанням замовника ми також надаємо послугу повної модернізації всього комплексу спостереження, при необхідності можемо надати відповідний договір на модернізацію всієї системи загалом або її окремих частин.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram